На БАМі гасили палаючий "ВАЗ". Можливо, підпал
"На вулиці 15 Квітня у дворі горить автомобіль", – таке повідомлення отримали патрульні вночі, 18 січня.
Приїхавши на місце події, полісмени з’ясували, що заявник помилково назвав адресу, насправді пожежа сталась на вулиці Петлюри. Коли патрульні приїхали туди, з автомобіля "ВАЗ-2101" йшов дим. Вони оперативно взялись гасити пожежу з допомогою автомобільних вогнегасників. За кілька хвилин загрозу вдалося ліквідувати.
Також на місце події викликали підрозділ ДСНС. Обставини виникнення пожежі встановлюють.
Обстеживши прилеглу територію, інспектори затримали підозрілу особу, яка ймовірно була причетна до пожежі, повідомляють у патрульній поліції Тернополя.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Piter SavkaТо корито 100 пудово само загорілось, кому його треба палити ? -
Аноніма де вулиця Петлюри? бульвар Симона Петлюри знаю, а вулицю навіть на карті не знайшов...