На Чортківщині не вмикатимуть вуличне освітлення в темну пору доби

На Чортківщині не вмикатимуть вуличне освітлення в темну пору доби

Вуличне освітлення не вмикатимуть, щоб уникнути перенавантаження електромереж.

Сьогодні, 10 жовтня, по Україні, у тому числі у Чортківській громаді не вмикатимуть вуличне освітлення.

Про це повідомляє Чортківська міська рада.

Світло не вмикатимуть, щоб без проблем пройти період максимальної напруги на енергосистему.

Відео дня

«Також звертаємось до жителів громади із проханням споживати сьогодні якомога менше електроенергії у період з 17 по 22 год», — кажуть в міській раді.

Як повідомив мер Тернополя Сергій Надал, у Тернополі критично низька напруга в електромережі. Через це можуть погоріти електроприлади.

Враховуючи ситуацію та можливі віяльні відключення міський голова закликає жителів міста та області з 17:00 до 22:00 обмежити споживання електроенергії. Також, через можливий перепад напруги, варто вимикати з розеток електроприлади, якщо ви ними не користуєтесь.

У зв’язку з тим, що потужні електромотори можуть згоріти, у місті вимкнуть всі ліфти у всіх багатоповерхівках Тернополя.

«Це вимушена міра. Як тільки напруга в електромережі стабілізується, ліфти знову працюватимуть», — пояснює Сергій Надал.

Нагадаємо, що частина Тернополя була без електроенергії та водопостачання. Як наголосив Володимир Труш, можливі перебої з електро-, тепло- та водопостачанням. Держава робить усе можливе, щоб наслідки руйнувань об'єктів інфраструктури України були швидко ліквідовані.

Наразі аварійні служби вже вирішують питання з відновленням як світла, так і води. Що робити у разі зникнення і чи варто тернополянам робити запаси води – ми дізнавалися

 Читайте також:

У Тернополі відновили водопостачання і закликають жителів зробити запаси

У Тернополі проблеми з водопостачанням: де можна набрати воду (КАРТА)

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up