На Чумацькій чоловік стріляв із пістолета. Викликали поліцію

- Невідомий громадянин із автомобіля синього кольору стріляв із пістолета.
- Подія трапилась у понеділок, 9 липня, на вул. Чумацька.
Патрульні обстежили прилеглу територію і виявили транспортний засіб та особу, яка підпадала під орієнтування. При поверхневій перевірці у чоловіка було виявлено предмет схожий на пістолет.
Поліцейські на місце події викликали слідчих з Тернопільського відділу поліції. Ними було встановлено, що це травматичний пістолет для відстрілу гумових куль та у чоловіка є всі відповідні документи.
На 55- річного громадянина складено протокол старшим інспектором дозвільної системи за ст. 174 КУпАП (стрільба з вогнепальної, холодної метальної чи пневматичної зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії в населених пунктах і в не відведених для цього місцях або з порушенням установленого порядку) та експертами вилучено пристрій, оскільки це передбачено санкцією статті.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.