На День міста тернополяни зможуть політати на повітряній кулі

На День міста тернополяни зможуть політати на повітряній кулі

Політати на повітряній кулі тернополяни зможуть 28 серпня. Зголошуватися можна до понеділка, 27 серпня. Політ коштує 3000 грн. 

Про політ на повітряній кулі повідомив у соцмережі  "Фейсбук" директор Тристично-інформаційного центру Тернополя Тарас Ковальчук:  

"У кожного в житті є мрії, багато у кого є мрія політати на повітряній кулі, у вівторок 28 серпня на день міста у кожного є такий шанс. Для цього до понеділка 27 серпня до 14:00 потрібно зв'язатись з нами ТІЦ \ Туристично-Інформаційний центр м.Тернополя за телефоном 098 0 520 720, 0352 520 720, або зайти до нас за адресою Грушевського, 2 та оплатити політ. 


Вартість польоту 3 000 грн з однієї особи. 
Плануємо польоти ранкові та вечірні: 
початок польоту 6:30-7:00 28 серпня та 18:30-19:00 28 серпня, тривалість польоту 1-1,5 години. 
Польоти відбуваються у разі сприятливих погодніх умов. У разі відміни польоту, усі кошти повертаються, або політ за узгодженням переноситься на сприятливий день".

Відео дня

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Передепідемічний рівень: на Тернопільщині росте кількість хворих на грип та ГРВІ 22:00 Наводить гармату, мріє про дім: історія навідника артбригади 21:00 Євробачення-2025: де дивитися, як голосувати і які прогнози play_circle_filled 20:03 М’ясо дорожчає: скільки коштує у супермаркетах Тернополя та де дешевше photo_camera Від читача 08:11 У програмі "Акценти" на телеканалі TV-4 – про актуальні програми служби зайнятості 19:00 У День матері в Теребовлі ярмаркували заради пам’яті, підтримки і віри в Перемогу photo_camera 18:00 Кабмін спростив оформлення паспортів для чоловіків за кордоном 17:25 15-річний водій мотоцикла та 20-річна дівчина постраждали в аварії на Тернопільщині 16:50 Уряд виплатив українцям рекордний кешбек за березень — 443 млн грн 16:05 У поліції розповіли деталі скандалу з 18-річною няненю, яку звинуватили в образах дитини 15:46 Суд вдруге скасував рішення щодо будівництва на Слівенській-Малишка. Але вартість нерухомості росте 15:10 На Тернопільщині затримали чоловіка, який за тисячі доларів відправляв військовозобов'язаних за кордон 14:40 Де не буде світла у Тернополі 13 травня — адреси 14:09 Автомобілі ввезені, як допомога для ЗСУ, продавали онлайн: поліція про затримання трьох осіб на Тернопільщині 13:45 В аварії на Чортківщині загинув чоловік 13:30 Нічні заморозки і дощі: прогноз погоди на 13-15 травня 13:00 «На щиті» повертається до рідного дому Герой зі Збаражчини Іван Тимків 12:35 Банки зріжуть ліміти: скільки можна буде переказати за карткою з 1 червня 12:35 Смертельна ДТП у Збаражі. Збили жінку 12:05 Музична школа №2 у Тернополі оголосила набір на навчання
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up