На Дністрі на Тернопільщині потонули два юнаки

На Дністрі на Тернопільщині потонули два юнаки

Трагедія на воді трапилась на Тернопільщині 12 липня.

Про це повідомили в ДСНС Тернопільщини.

13 липня о 17:18 до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про те, що під час купання у річці Дністер два юнаки зникли під воду. Рятувальники обстежили поверхню акваторії та прибережну смугу, проте тіл не було виявлено.

Відео дня

На наступний день пошуки продовжили із залучення водолазів. Всього було обстежено поверхню акваторії на площі 2 кв. км., дно, загальною площею 800 кв.м., прибережну смугу по обидві сторони річки Дністер. О 18: 35 виявили тіло одного із зниклих.

14 липня о 09:25 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що знайдено тіло ще одного потопельника поблизу с. Баламутівка Юрковецької громади Чернівецького району.

Головне Управління ДСНС України у Тернопільській області вкотре нагадує – при відпочинку поблизу водойм дотримуйтесь елементарних правил безпеки. Купання у нетверезому стані, купання у місцях, непризначених для цього стають причиною трагічних випадків.

Довідка
Лише за крайні вихідні на водоймах України загинуло 66 осіб, з них – 10 дітей.

Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли, що на Кременеччині утопилася молода жінка.

 

Читайте також:

Утопилася 22-річна жителька Почаївської громади

 

 

 

 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up