Останніх кілька років на території вільних людей усе частіше можна зустріти маленьких фестивальників, яким від кількох місяців до кількох років. Є тут і старше покоління.
Подружжя байкерів Аліси та Анатолія приїхали на фестиваль разом із синочком Яном, якому рік і чотири місяці.
- Ми фествалимо по всій Україні, - каже байкерка Аліса. - Я з сином приїхала на “Файне” машиною, а чоловік - байком. Ми тут, як вдома, незручностей для сина немає жодних. Головне, що ми тут відпочиваємо душею.
Найбільше подружжя очікує на виступ гурту "Оторвальд", а взагалі, кажуть, що для них музична частина фесту не така важлива.
Для комфорту для найменших відвідувачів організувати дитячу кімнату. Це окрема локація, де можна залишити дитину на певний період під наглядом педагогів. Дітки в дитячій кімнаті можуть гратись розвиваючими іграшками, настільними іграми, дивитись мультики або просто спілкуватись із однолітками. Педагоги дитячої кімнати кажуть, найчастіше дітей залишають ввечері, коли батьки йдуть на виступи гуртів.
Також для дітей на території є багато атракціонів та каруселів.
55-річна киянка Олена разом із дітьми тусується на фесті.
- Мої діти їхали на “Файне місто” і сказала, що хочу поїхати разом із ними. Це мій перший фестиваль, ніколи раніше їх не відвідувала, а даремно. Приїхавши на фест, вирішила, що відстала від усього літ на 200, - з усмішкою розповідає фестивальниця. - Мені дуже подобається турбота організаторів про гостей фесту. В наметах жити досить зручно, я взяла з собою біруші, щоб швидко заснути. Я просто гуляю по території фесту і шукаю цікаві для себе локації.
У повсякденному житті Олена - викладачка хімії, каже, буде тепер мати про що розповісти своїм учням.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
Аналогічний фестиваль в Європі коштує в рази дорожче