Партнер рубрики Події

На фронті загинув виходець з Теребовлі Юрій Сторожев

На фронті загинув виходець з Теребовлі Юрій Сторожев

Юрій Сторожев пішов добровольцем захищати Україну в перший же день повномасштабного вторгнення росії.

Сумну звістку 22 лютого повідомили в Теребовлянській міській раді.

— Війна забирає найкращих… Всю глибину та сутність цього вислову розумієш, коли війна торкається тих, з ким виросли, навчалися, дружили, зустрічалися на вулицях, жили в одному містечку… Знову Теребовлянська громада плаче за своїм сином…— йдеться у дописі.

17 лютого на фронті загинув виходець з Теребовлі, а згодом мешканець Києва, Юрій Сторожев. Він отримав смертельне поранення внаслідок ворожого мінометного обстрілу під час бойового чергування на Луганщині.

Відео дня

Юрій Сторожев пішов добровольцем захищати Україну в перший же день повномасштабного вторгнення росії, бо вважав, що наших дітей можемо захистити лише ми самі. Був гранатометником відділення взводу вогневої підтримки роти.

До війни загиблий захисник працював у Рахунковій палаті. Був заступником начальника відділу аудиту освіти‚ науки та інновацій департаменту контролю гуманітарної та соціальної сфери. Справжній професіонал. Віддав державній службі 29 років.

— Теребовлянська міська рада та її голова Олег Продан висловлюють щирі співчуття рідним і близьким захисника України. Складаємо доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо невимовний біль важкої втрати, — йдеться у тексті співчуття. — Юрій віддав своє життя за захист не лише України, а й кожного з нас, наш край, нашу свободу і незалежність.

Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна.

Герої не вмирають! Світла пам`ять про захисника України збережеться у серцях тисяч краян.

Вічна пам'ять Героєві!

У полеглого бійця залишилися мати, донька та син.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up