Тим, хто надихався чадом і димом, "швидка" надавала на місці допомогу..
На Карпенка, 13 щось горить – під’їхала пожежна машина, виводять людей, повідомив редакцію читач Андрій.
Диму сильно не видно, але рух біля одного з під’їздів серйозний, - каже читач. – Нібито людей евакуйовують. Що саме сталось – поки не знаю.
Горить квартира на 2 поверсі, повідомила речник управління держслужби з надзвичайних ситуацій в області Ірина Крупа.
За попередніми даними, пожежа почалась з кухні, - каже Ірина Крупа. – На місці працюють рятувальники. Наразі на місце виїхав один пожежно-рятувальний автомобіль та представники штабу. За потреби залучатимуть іншу техніку.
Відео дня
Як розповіли сусіди на місці події, у квартирі на другому поверсі проживає самотня літня жінка. Власниця помешкання часто опалює квартиру дровами. А на першому поверсі нещодавно купили квартиру і зробили ремонт.
Коментар
Андрій ШКУЛА, депутат округу №9:
- На Карпенка, 13 проблема. Одинока, старшого віку жінка вчинила пожежу. Сусіди кажуть, що трохи проблемна: тягне в квартиру всякий хлам, палить в квартирі патиками (!!!). Рятувальники пожежу локалізували. Частині сусідів допомагає «швидка», бо надихались диму й чаду. В квартирі знизу пошкодили майно (люди лиш ремонт зробили). Добре, що всі живі...
На місці чекаємо представників обслуговуючого підприємства, аби все зафіксувати. Потім шукатиму варіантів допомогти з депутатського фонду. Люди, якщо маєте проблемних сусідів, інформуйте дідьничних та соціальні служби!
Це не було стара жінка ,до 53 років. Вона була з психічними розладами. Так,такими людьми потрібні були опікуватись спеціальні служби. Жінка на жаль не мала групи інвалідності ,так як хвороба може себе проявити з віком. Не мала за,що жити ,старенька мати її померла . Там було завалено хламом , було все відключено. Шкода,що всім байдуже,як живуть такого роду люди.
Сергей Исаев
Да они там дикие что с них взять
Liubov Gerasymovych
Просто жах до чого бідних людeй доводять
Анонім
Шкула ,а воно тобі треба цією бабкою займатися .Для таких випадків є соціальні служби , дільничий , і 17 бригада швидкої. Шкула ти б краще у себе на районі занявся смітниками особливо вул. Юності , а то ворони там такий бардак зробили ,що це п....ц всьому, ну і троха б ЖЕК Загребеля розтормошив ,а то сидять трутні, і ніх.... не роблять із плановим ремонтом хрущівок.