На Кременеччині Peugeot з'їхав у кювет: постраждали двоє людей

На Кременеччині Peugeot з'їхав у кювет: постраждали двоє людей

В ДТП постраждав водій та пасажир. Автівка потрощена. 

Про аварії повідомляють в ГУНП Тернопільської області. 

— 2 вересня, на Тернопільщині сталося дві дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими, — повідомляє поліція. 

Близько 19:40 у селі Лози Кременецького району місцевий житель не впорався з керуванням автомобіля Peugeot та з’їхав у кювет. Внаслідок ДТП травми отримали водій та пасажирка.

Приблизно о 20:20 у місті Чортків водій мотоцикла, 37-річний житель села Білобожниця, також не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. Кермувальника доправили до лікарні.

Триває перевірка.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що смертельна автопригода 28 серпня сталася у Чорткові. Внаслідок аварії помер 68-річний мотоцикліст.

Читайте також:

 Біля Епіцентру сталась аварія: зіштовхнувся автомобіль та тролейбус

Під колеса авто потрапила 66-річна тернополянка

Аварія у Чорткові забрала життя 68-річного мотоцикліста

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up