На перший рейс потяга «Київ – Перемишль» розкупили усі квитки

На перший рейс потяга «Київ – Перемишль» розкупили усі квитки

Через Тернопіль сьогодні, 24 серпня, здійснив свій перший рейс швидкісний  потяг №715/716 «Київ – Перемишль».   Вартість квитків на потяг з Тернополя  -  у першому класі – 370 грн, у другому - 265.


Загалом курсує Інтерсіті+  до  Польщі – через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. У нашому місті цей потяг має зупинку всього дві хвилини – прибув о 12.12, а о 12.14  охочі побувати у  Польщі уже вирушили в дорогу.  Загалом, перший рейс не обійшовся без спільних фото чи селфі на його фоні  пасажирів. 

- Це все добре – потяг зручний, сучасний, - каже  тернополянин Роман. -  Особливо тішить, що і графік продуманий на обох  маршрутах – у Польщу та зворотному. 


Чи будуть тепер їздити на «закупи» до  Польщі частіше – тернополяни  сумніваються. Кажуть, що Перемишль – не те місто, де можна  дешево «скупитись».

- Перемишль – маленьке містечко, - каже тернополянин Андрій. – На закупи краще їхати кудись інакше.  

Утім, як ми переконались,  пасажирів у цього потяга не бракує.  Окрім того, як повідомляє «Укрзалізниця»,  усі квитки на цей  перший рейс викуплені.  Причому майже половина пасажирів їдуть до кінцевої зупинки.

- Квитки на перший рейс другого швидкісного поїзда до Польщі реалізовані на 100%, -цитують  слова в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова на сайті залізниці. -  Для Укрзалізниці розвиток міжнародних маршрутів до країн-членів Євросоюзу – це одне з пріоритетних завдань. Ми прагнемо максимально задовольнити попит громадян, які для подорожей до європейських країн обирають саме залізничний транспорт.

На зворотному шляху, як повідомляє «Укрзалізниця»,  поїзд Інтерсіті+ №716 відправляється зі станції Перемишль  о 13:07 та прибуває до ст. Київ-Пасажирський о 23:10. Зупинки передбачені по ст. Львів - 16:02-16:12, Тернопіль - 17:38-17:40, Хмельницький - 19:09-19:11 та Вінниця -  20:47-20:49.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Anonymous
    Ай справді.На день Незалежності України,пустили потяг яким тернополяни зможуть поїхати до Польщі на заробітки,чи на закупи. Бо в Незалежній Україні ні роботи нема,ні харчів  гідних. Слава Україні
    Piter Savka reply Anonymous
    Ти висловив мої думки в слух !!!  Рабський народ
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:50 «Ми не розуміли, чому так сталося»: допитали медиків у справі про смерть однорічного Єремія під час лікування зубів 09:23 Великий прорив теплової мережі на Сонячному: без гарячої води багато будинків 09:00 У Білій на Чортківщині освятили пам'ятники вісьмом Героям-захисникам photo_camera 08:00 Біля шкіл в Україні планують заборонити продаж шаурми, хот-догів та снеків Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 22:00 Школяр із Бучача здобув четверте місце на міжнародному шаховому турнірі у Берліні photo_camera 21:46 У Тернополі просто неба проводять вечір українського кіно photo_camera 21:00 Жителі Тернопільщини вітають Україну з Днем Незалежності: підбірка з соцмереж photo_camera 20:04 «Мама не дочекалася сина 13 днів». З полону повернувся Сергій Єднак 19:00 Як Тернопіль пов'язаний з історією незалежності України: ексклюзивно з екскурсії містом play_circle_filled photo_camera 18:00 Шахраї ошукали трьох жителів Тернопільщини на понад 155 тисяч гривень 17:20 Батькам, в яких народжується маля, пропонують відстрочку на рік: у Раді зареєстрували законопроєкт 16:50 Президент відзначив шістьох уродженців Тернопільщини державними нагородами та званнями 16:10 У День Незалежності воїни тернопільської бригади встановили український прапор на території рф play_circle_filled 15:30 Юні ампфутболісти з Тернополя зустрілися з Андрієм Шевченком 15:10 Повітряний щит для Сходу: долучайтеся до збору «Східний Бар’єр» (соціальна реклама) 14:50 Додому з ворожого полону повернули десять українських військових. Їх усіх вважали зниклими безвісти photo_camera 14:30 Вдруге оголосили тендер на відновлення і утеплення постраждалого від ракетної атаки будинку на 15 Квітня 14:00 У Тернополі зʼявився сквер на честь працівників енергетики play_circle_filled photo_camera 13:45 У Тернополі відзначили День Незалежності України photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up