Річ у тім, що раніше лікарня була у складі залізниці, а тепер її передали у комунальну власність міста. Відтак лікарня фінансується погано і пішли чутки, що її хочуть закрити взагалі. А вона вкрай потрібна, адже розрахована на специфіку роботи залізничників.
- Залізничники тут лікуються все життя. А робота у цих людей важка, всі вони працюють у зоні підвищеної небезпеки, - пояснює пенсіонер залізниці Микола Гавура. - Тут вимоги до медкомісій дуже суворі. Щодня машиніст перед виїздом проходить медкомісію, а також всі водії моторейсового транспорту.
Звертаючись до депутатів міськради, голова профкому лікарні Олександра Левицька просила залишити у лікарні стаціонар з 60 ліжок та амбулаторне лікування.
- Те що ми будемо оптимізовуватися – безумовно, але лікарню просимо нам залишити, - сказала вона.
- У нас 7 тисяч пенсіонерів, які просять зберегти лікарню, щоб вона продовжила ту роботу, яку виконувала десятки років – лікувала залізничників, - додає голова теркому профспілки Тернопільської дирекції залізничних перевезень Іван Кокольський. - Там працюють професіонали і знають специфіку цієї галузі. Ми просимо міського голову і депутатів залишити лікарню, щоб вона далі працювала.
Міський голова Сергій Надал сказав, що ніхто не ставить питання про закриття лікарні.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер