На Тернопільщині контрактник пограбував сусідку. В тюрмі сидіти не буде

На Тернопільщині контрактник пограбував сусідку. В тюрмі сидіти не буде

Одягнув маску з прорізами на очей і пішов грабувати помешкання сусідки. Коли нишпорив в хаті, повернулась власниця. Дав їй кілька разів в голову, вирвав з рук сумку із грішми та золотом,  втік. Однак в тюрму не сяде – отримав умовних два роки.

Випадок трапився 24 липня 2017 у Бережанах. Про це йдеться у вироку Бережанського районного суду від 24 жовтня. 

Відповідно до документу, підсудний Михайло Р. – військовослужбовець, проходив службу за контрактом, раніше не судимий.  Чоловік спокусився на майно сусідки. У липні 2017 одягнув маску з прорізами для очей, підхопив дорогою тротуарною плиткою  і близько 22-ї години проник у її господарство. Розбив плиткою вікно у ванній і заліз в будинок, почав шукати гроші та золото. У той час несподівано додому повернулась власниця. Кинувся до неї, хотів вирвати сумку у неї з рук. Далі – дав кілька разів плиткою в голову і по руках, якими жінка прикривала голову. 

Травми, які вони отримала, як пише у документі – належать до легких. Коли власниця впала, сусід вирвав сумку, у якій знаходилися 2900 гривень; 1080 доларів США; 500 євро; 133 польських злотих; шість золотих ювелірних виробів: обручку вартістю 3050 гривень; обручку  вартістю 1140 гривень; перстень жіночий з каменем вартістю 6897гривень, перстень жіночий (печатка) з каменем вартістю 6 897 гривень; перстень жіночий  вартістю 5159 гривень; обручку вартістю 3540 гривень. З викраденим втік, чим спричинив матеріальну шкоду на загальну суму 73 565 гривень.

Відповідно до матеріалів справи, Михайло Р. вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 186 КК «Грабіж».

Утім, 17 жовтня підсудний та прокурор уклали угоду  про визнання  ним винуватості. Тією ж угодою визначили йому покарання - 4 роки тюрми  і звільнили від відбування покарання із іспитовим строком терміном на два роки. Суд, відповідно, затвердив згадувану угоду. 

Вирок  ще не вступив в законну силу - може бути оскаржений протягом 30 днів з дня його проголошення. Запобіжний захід грабіжнику до вступу вироку у силу  суд змінив із тримання під вартою на особисте зобов’язання. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Євгенія Цебрій
    гривні, долари, євро, злоті, обручки, перстені, - жіночка просто ходячий ломбард)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:14 Мертву жінку виявили перехожі в Тернопільському ставі. Поліція встановлює її особу 15:06 У Стрипу потрапили невідомі білі речовини. Їх дослідять на можливу небезпеку 14:30 Триває ремонт вулиці Горбачевського. Що хочуть робити за 57 мільйонів 13:45 «Парк Дивотварин» працюватиме У Тернополі 25–26 липня: вхід безоплатний Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 13:15 На Тернопільщині помирає втричі більше людей, ніж народжується: Опендатабот 12:40 Драгер показав майже в 12 разів більше норми: біля Смиківців п'яний водій Nissan врізався у вантажівку 12:04 23-річний чоловік отримав запобіжний захід в вигляді тримання під вартою за крадіжки з водоматів 11:23 У маршрутці на Тарнавського травмувалась пасажирка 10:55 Без розрізів на черепі: в Тернополі медики провели одну з найскладніших операцій у нейрохірургії 10:15 За обіцянку «домовитися» із судом та поліцією після аварії на Тернопільщині затримали чоловіка 09:36 У Почаївської лаври виявили ознаки зв'язку з Російською православною церквою, що заборонена в Україні 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Польового, Івана Мазура та Василя Іваніва 08:00 Пенсія після 65 років: кому підвищать виплати без заяви та звернення до ПФУ 22:00 Вшанували загиблих медиків: у Тернополі 88 донорів здали кров на потреба ЗСУ 21:00 У Тернополі організували фотосесію для дружин Героїв photo_camera 20:00 Як народжується нова усмішка: репортаж із кабінету ортодонта стоматології Da Vinci (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 19:00 На ремонт лавок на Чорновола можуть витратити майже 200 тисяч гривень 18:00 У Тернопільській «Ниві» — нові гравці: що про них відомо 17:30 34-річний чоловік постраждав під час бійки на заправці у Кременці в ніч на 7 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up