На Тернопільщині півторарічний хлопчик випив дизпаливо

На Тернопільщині півторарічний хлопчик випив дизпаливо

Нещасний випадок з дитиною стався 1 вересня у селі Кордишів на Шумщині.

1 вересня  у Шумську  центральну районну клінічну лікарню доставили хлопичка, якому діагностували «Гостре аліментарне випадкове отруєння».

За словами заступника головного лікаря по лікарській роботі Шумської центральної районної лікарні Людмили Зінько, дитину вже виписали.

- Отруєння не дуже серйозне, - розповідає медик. - Дитина маленька, ще навіть двох років немає. Він випив небагато солярки, більшість рідини була на одязі. Тому ми промили шлунок, зробили інфузійну терапію. На щастя, все обійшлося і дитина зараз вже вдома.

Лікар наголошує, що у таких випадках зразу ж потрібно викликати швидку або ж сільського фельдшера.

- Самостійно батьки не зможуть правильно промити шлунок, - каже Людмила Зінько. - Таблеток також ніяких не потрібно давати. Одразу після інциденту слід звертатись до медиків.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Жар-птиця з Тернополя прикрасила ялинку британського уряду 21:00 Коли мрія сильніша за страхи невдач: переселенка з Херсонщини відкрила творчу майстерню у Тернополі 20:00 «Традиції залишилися, але без душі». Як родина загиблого Героя Петра Воробця зустрічає Різдво 19:37 Графік відключення світла в Тернополі та області на 26 грудня Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 19:02 В аварії на Чортківщині постраждав чоловік та його 9-річний син 18:05 Топ українських колядок від Різдва до Водохреща play_circle_filled 17:00 У поліції попередили, як вберегтись від крадіжок на свята 16:00 Різдвяні традиції для Перемоги: у Тернополі колядуватимуть на дрони — запросити колядників може кожен 15:01 Тернополян запрошують на молитву за полеглих Героїв 26 грудня 14:00 Вишиванки, кутя та молитва за мир: тернополяни у соцмережах діляться фото зі Святвечора і Різдва 13:00 Від сніговиків до героїв мультфільмів: Марія Дичковська в’яже іграшки, щоб підтримати сина у боротьбі з хворобою 12:00 На столі кладуть шеврон і вірять, що Вифлеємська зоря тепер горить з особливою теплотою з неба 11:00 У храмах Тернополя відзначають Різдво: тривають святкові богослужіння photo_camera 10:00 Свята вечеря в окопах: воїни з Тернопільщини показали як відзначають Різдво на передовій play_circle_filled 09:00 «Щоб усі повернулися додому»: різдвяні побажання від тернополян
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up