На Тернопільщині шукають офіцерів для громад: чим займатимуться та які вимоги

На Тернопільщині шукають офіцерів для громад: чим займатимуться та які вимоги
  • В Україні триває реформа Національної поліції. У деяких громадах на Тернопільщині вже з’явились свої офіцери. Вони допомагатимуть жителям та забезпечуватимуть правопорядок.
  • Як стати офіцером громади та які обов’язки він матиме? Про це розповіли у Національній поліції області.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Станом на 8 вересня у області почали працювати 17 офіцерів громад.

Як стати офіцером громади

Поліцейський офіцер громади – це працівник поліції, який несе службу у відповідній громаді, пояснює начальник сектору взаємодії з громадами управління привентивної діяльності ГУ Національної поліції області Дмитро Адамович. Ним може стати людина з досвідом роботи від 1,5 роки, з вищою освітою, достатнім рівнем фізичної підготовки та посвідченням водія.

Відео дня

Відбір на посаду відбувається у кілька етапів. Наразі є 15 вакантних посад. Необхідно подати заявку до ГУ Нацполіції в області. Це можна зробити до 15 вересня.

Необхідно пройти тестування на знання законодавства та психологічні тести. Кандидати проходитимуть співбесіди. Серед етапів перевірки – проходження тестування на поліграфі.

Подати анкету можуть як чоловіки, так і жінки. Наразі є дві жінки, які подали свою анкету.

Після відбору майбутні офіцери громад пройдуть навчання.

Які обов’язки у офіцера

Як пояснює начальник відділу комунікації головного управління Нацполіції в області Сергій Крета, основна задача такого офіцера – не карати чи притягувати до відповідальності за порушення, а запобігати їм, допомагати жителям громади та врегульовувати різні конфлікти, які можуть виникати.

Службу нестиме поліцейський на поліцейській станції, яку мають обладнати громади. Також офіцеру нададуть службовий автомобіль.

– Громадяни повинні мати такого поліцейського, який у будь-який час може прибути до них, щоб захистити їх права, інтереси та забезпечить правопорядок, – каже Дмитро Адамович.

Заробітна плата офіцера громади від 23 000 гривень. Також є соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up