На Тернопільському ставі ледь не потонув чоловік. Що з ним?

На Тернопільському ставі ледь не потонув чоловік. Що з ним?

Поблизу шлюзів на дамбі Тернопільського міського ставу ледь не потонула людина. На допомогу прибули рятувальники.

Як повідомили в головному управлінні ДСНС в області,  6 липня о 12:30 до ОДС ОКЦ Головного управління надійшло повідомлення, що біля дамби тоне людина.

На місце події направили черговий караул 1 ДПРЧ 1 ДПРЗ Головного управління у складі 2-х відділень та працівників ОКЦ Головного управління. По прибуттю до місця виклику, особовим складом чергового караулу 1 ДПРЧ 1 ДПРЗ Головного управління, за допомогою рятувального круга, врятовано потерпілого із води та передано у стані свідомості працівникам екстреної медичної допомоги.

Як повідомив генеральний директор Центру екстренної медичної допомоги Михайло Джус, пацієнт 1948 р.н. Зі слів свідків, чоловік сидів на краю дамби, потім скочив у воду. Перехожі кинули йому дошку й витягнули з води. На момент приїзду бригади швидкої чоловік у мокрому одязі сидів на березі й скаржився на життя та важкі сімейні стосунки. Із діагнозом суїцидальна спроба через утоплення , алкогольне спяніння легкого ступеня потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у психоневрологічний диспансер.

Відео дня

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up