Тепер на "Циганці" прибиратимуть краще

Тепер на "Циганці" прибиратимуть краще

Вбиральні на «Циганці» будуть краще прибирати, але просять тернополян не кидати  нічого зайвого туди.   

Про "Циганку" згадували на сесії, 18 серпня. Зокрема, питання щодо  жахливих туалетів та непрацюючих душових підняв під час звіту очільника КП «Об’єднання парків культури і відпочинку» Олега  Протасевича депутат Назар Зелінка. 

Читайте також: Чому на “Циганці” закриті туалети, не працюють душі та фонтани

- Я вже пробував дізнатись, скажімо так, в кулуарах, чиї ті туалети, хто за них відповідає, - каже він. -  «Управління парків» каже, що вони не є на балансі їхньому, пан Соколовський (начальник управління ЖКГ – прим. ред.) каже, що  вони передані.

В мене питання: чиї вони, хто за них відповідає? Якщо вони передані підприємцю, який займається там підприємницькою діяльністю на "Циганці", то, або він хай тримає їх в порядку, або слід розривати з ним договір і оголошувати конкурс на того, хто буде готовий ці речі забезпечувати. Це є базові речі. Маю прохання дати протокольне доручення  - все-таки вирішити питання з тими туалетами і душами,  тому що ми вклали туди 10 мільйонів, щоби зробити справді європейського рівня відпочинкову зону, а не можемо два туалети зробити. Ложка дьогтю в бочці меду.  

На таке звернення відреагував міський голова Сергій Надал. Він відповів, що ця зона  є на балансі «Управління парків», але зобов’язався це фінансувати і підтримувати підприємець, яким там займається громадським харчуванням.

- Ми зробили гарний європейський заклад, але, на жаль, там відпочивають не завжди європейці, - каже голова. - Не можливо поставити біля кожного унітаза людину, яка, вибачте, буде витягати те, що наші європейці туди кидають. Хоча вдома в себе ніхто такого не кидає. Тут найбільша  проблема. Хоча я згідний з тим, що треба посилити прибирання, дати більшу кількість людей, але в першу чергу треба звертатись до відпочивальник -  люди добрі, це зробили для вас…

У той же час голова  звернувся до очільника КП  з тим, що  на території треба посилити прибирання, відповідно,  дати більшу кількість працівників. Особливо, у вихідні дні. Та наголосив, що  це є  витрати не КП, а підприємця.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 В Україні з'явиться кешбек на пальне 17:00 Українці зможуть безплатно отримувати правову допомогу у 28 країнах: Рада ухвалила закон 16:20 Був єдиною дитиною і цього року мав йти у перший клас. У пожежі загинув 6-річний хлопчик 15:50 Майже п'ять мільйонів на деревах з Медоборів: на Тернопільщині викрили незаконні порубки Від читача 12:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення. Додали дві нові функції: 15:30 Почалися вибори представника від Тернопільської області до складу Ради ветеранів (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 15:07 Із 1 вересня безкоштовне гаряче харчування запровадять для всіх учнів 14:30 Помер студент тернопільського коледжу Сергій Патра 14:03 «Я буду боротися за всіх, хто там залишився». З полону повернувся Володимир Кушнір 13:07 Пожежа у житловому будинку на Тернопільщині забрала життя 6-річного хлопчика 12:45 В Ангелівці Mersedes наїхав на 11-річну дівчинку 12:05 Визначили обласні ліцеї, які працюватимуть за новою моделлю старшої школи 11:35 У Тернополі зареєстрували петицію про реставрацію вілли Вітошинських 10:50 У Тернопільському районі чоловік побив дружину під час сварки: відкрили кримінальне провадження 10:12 Тернополянки здобули медалі на Чемпіонаті світу з пара легкої атлетики 09:37 Команда з Кременеччини долучилася до спорудження оборонних укріплень на сході 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Антоном Бариловським та Юрієм Качуром 08:00 НМТ-2026 за кордоном: розширили перелік країн і міст 22:00 У Дністровському каньйоні цвітуть первоцвіти photo_camera 21:00 «RIA плюс» Тернопіль отримає підтримку на виробництво розслідувань
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up