На вул. Андрія Малишка відкрили поліцейську станцію

На вул. Андрія Малишка відкрили поліцейську станцію

12 травня у Тернополі на вул. Андрія Малишка, 12 відкрили поліцейську станцію. Поліцейський офіцер обслуговуватиме вулиці масиву «Східний» та «Канада».

Про це повідомили в Тернопільській міській раді. 

Службове приміщення облаштоване та буде використовуватися для виконання покладених на дільничних офіцерів поліції завдань із забезпечення правопорядку в межах поліцейської дільниці.

Відео дня

Поліцейський офіцер обслуговуватиме близько 9,5 тис населення, зокрема, вулиці масиву «Східний» та «Канада». Для виконання покладених обов’язків правоохоронець має службовий автомобіль, який обладнано радіостанцією, гучномовцем, проблисковими маячками, аптечкою та засобами захисту. 

Попередньо дільничий офіцер пройшов необхідне навчання та конкурсний відбір. Поліцейський буде проводити профілактичну роботу щодо домашнього насильства, відвідування навчальних закладів, проведення бесід тощо.

«Відкриття цієї станції додасть відчуття захищеності місцевим жителям, адже дільничні офіцери знаходитимуться ближче до мешканців та оперативно реагуватимуть на будь-які правопорушення, — відзначає міський голова Сергій Надал. —  Для захисту мешканців та дотримання правопорядку, на території Тернопільської громади прийняли програму «Безпечне місто», в рамках якої щороку з місцевого бюджету передбачаються кошти на фінансування правоохоронних органів, проведення ремонтів, придбання необхідного обладнання тощо».

Довідка
Громадяни можуть звертатися до поліцейського за номерами: 102, (0352) 27-11-70, (050) 102-02-36 або (096) 078-67-74.

Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли, що поліцейську станція відкрили в Микулинецькій громаді.

 

Читайте також:

Тернопільські патрульні здійснили дитячу мрію

Перевірки на блок-постах: на Тернопільщині поліція проводить профілактичні відпрацювання щодо зброї

В Микулинецькій громаді відкрили поліцейську станцію

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
 • Andrii Hutsaliuk

  Та станція там взагалі то була завжди
  Ремонт просто зробили
 • Галина Вовк

  ..та щей  священника  підібрали  ОСОБЛИВОГО!
 • Назар Івахів

  відкрили мусарню чергову

keyboard_arrow_up