Начальник ДАІ Тернопільської області – в інсультному

Начальник ДАІ Тернопільської області – в інсультному
Начальника тернопільської обласної ДАІ Віктора Пака 8 січня госпіталізували в інсультне відділення обласної психоневрологічної лікарні.

Який стан у правоохоронця ані в ДАІ, ані в клініці не уточнюють.
Деякі тернополяни вважають, що у такий спосіб міліціонер рятує свою посаду - адже хворих не звільняють. Інші не виключають, що у начальника ДАІ справді є проблеми зі здоровям.
Нагадаємо, під час розслідування аварії на Хмельниччині, котру пов'язують з іменем голови тернопільської обладміністрації, вже міністр внутрішніх справ відсторонив від виконання обов'язків начальників облуправлінь міліції Тернопільщини та Хмельниччини. Взялися і за "дрібніших" міліціонерів. У сусідній області, приміром відсторонили начальника Хмельницької обласної ДАІ. Чи чекала така ж доля і на нашого головного автоінспектора – невідомо. Він захворів.
Вперше про це чую, - коментує 9 січня начальник сектору зв'язків з громадськістю обласної ДАІ Микола Лецкалюк. - Тому нічого з цього приводу сказати не можу. Щоправда сьогодні начальника управління не бачив.
У приймальному відділенні психоневрологічної лікарні інформацію про госпіталізацію Віктора Пака підтвердили, проте за деталями порадили звернутися безпосередньо в інсультне відділення. В інсультному ж повідомили, що, оскільки ми - не родичі, то деталей не почуємо.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (48)
  • Anonymous
    Хоптяна бачили на місці аварії......... він підставляє невинних людей!!!!!!!
    Anonymous reply Anonymous
    не тернопіль гнилий а такі пі----си як ти, незнаєте правди а говорите непотрібні речі.
  • Anonymous
    найгидкіше те. що правди ми не взнаємо ні-ко-ли...
  • Anonymous
    який цей тернопіль гнилий
  • Anonymous
    може пак і був у аварії ми ще незнаемо точно але т аких аварій багато і ніхто так багато не говорить ніби пак від нас відрізняеться він така сама людина як і всі і якби замість крузера був запорожець все рівно загиблому не легше а пак нормальний чоловік
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Що ваша дитина думає про школу: тест від психолога 21:02 Боржники у Тернополі залишаться без каналізації: водоканал попередив про відключення 20:02 На підтримку Федорова у Тернополі організували автопробіг photo_camera 19:02 «Мріяв повернутися з фронту і варити каву»: дружина загиблого бійця Олега Шелетина розвиває кавʼярню в Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 18:10 Сонячну електростанцію встановили на даху педіатричного підрозділу тернопільської лікарні №2 17:45 Змили тривоги та сажу від сотень пожеж: на Тернопільщині рятувальники провели колегу на пенсію 17:15 На Mercedes заблокував авто ТЦК і допоміг працівнику втекти від мобілізації. Що на це сказав суд 16:42 Бережанська міськрада програла суд щодо землі з Ратушею та Замком Синявських 16:07 «Хвостате свято» вперше організовують у Тернополі: що підготували та як можна долучитися 15:45 Стартував набір на новий сезон безкоштовних освітніх онлайн-курсів для школярів від «Контінентал» (новини компаній) 15:30 У спортивних школах Тернополя стартував набір дітей в групи плавання 14:55 Чи матимуть українці додатковий вихідний на День Незалежності 14:24 Понад 113 тисяч гривень зникло з рахунку тернополянки після телефонної розмови 13:38 Відстрочка для студентів — 2026: що означає нова постанова та терміни у пів року 13:10 Ексначальник районного ТЦК на Тернопільщині фіктивно мобілізував 18 людей — прокуратура 12:35 Новий шкільний автобус отримали учні Козівського ліцею 12:02 В аварії у Ланівцях постраждав 21-річний мотоцикліст 11:33 Родинний наркобізнес: на Тернопільщині судитимуть сімох людей за продаж кратому 10:50 Ford врізався в Opel та світлофор на перехресті Микулинецької та Козацької: водій був напідпитку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up