Навесні з Тернопільщини відправлять 360 строковиків

Навесні з Тернопільщини відправлять 360 строковиків
З 5 травня почнеться відправка призовників області у військові частини України.

 - На цю весну у нас заплановано відправити до військових частин близько 360 строковиків, - розповідає начальник відділу забезпечення подачі мобілізаційних ресурсів Тернопільського обласного військового комісаріату Олег Денисюк. - Перших із них ми будемо відправляти вже з 5 травня. Орієнтовно розприділити всіх по частинах маємо до 30 червня.

В які саме військові частини потраплять хлопці з Тернопільщини, у військкоматі поки не кажуть. Орієнтують поки що по напрямках.

 - 100 хлопців потраплять у частини для прикордонних військ , ще стільки ж - до Нацгвардії, ще 135 - до сухопутних, решта - на залізниці, - каже пан Денисюк.

Восени план для області був дещо меншим - 309 людей.

У військкоматі нагадують, що на строкову службу призивають із 18 річного віку. Тоді потрібно пройти медогляд, щоб знати, чи за станом здоров'я хлопець для неї підходить. Якщо так, то призвати його зможуть все рівно лише після того, як йому виповниться 20. Призовний вік - 20-27 років. І до армії забирають лише тих, кому на день відправки до частини виповнилося 20 років.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 Запевняв, що не може брати до рук зброю з релігійних переконань. Що на це сказав суд? 13:00 Студентка з Тернополя Діана Голод виборола Кубок України з волейболу 12:00 Сьогодні Прощена неділя: які слова обов'язково потрібно сказати 10:50 В аварії обірвались життя рятувальників з Тернополя Василя Танасишина та Романа Гнатіва Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 10:00 Росіяни вночі накрили вогнем Київ: є загиблі та постраждалі 09:39 В аварії на Об'їзній загинули двоє тернопільських рятувальників photo_camera 09:00 Теракт у Львові: внаслідок вибухів загинула поліцейська, поранено 24 людини photo_camera 08:12 Смертельна аварія на Об'їзній photo_camera 21:00 Небезпечні обряди та духовний обман: Бучацька єпархія застерігає від діяльності «цілителів» 20:00 Війна як партія без антракту — історія артилериста Диригента 19:00 Зросли на 10, а подекуди й майже на 100 грн: як змінилися ціни на проїзд із Тернополя до міст області 18:00 Пенсії в Україні зростуть з 1 березня, але не для всіх: кому і наскільки підвищать 17:00 На поточний ремонт асфальту – 300 мільйонів. Нова закупівля у Тернополі 16:00 Старі купюри номіналом до 10 гривень більше не прийматимуть: де можна обміняти 15:00 Ветеран відроджує старовинний млин неподалік Теребовлі: у планах музей і культурний простір
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up