Партнер рубрики Події

Нехай всі дітки ростуть у мирній країні: в перинатальному центрі вітали новоспечених мамусь

Нехай всі дітки ростуть у мирній країні: в перинатальному центрі вітали новоспечених мамусь

Доки тривали привітання, на світ з’явилась ще одна тернополянка. А першим у це свято у перинатальному центрі народився хлопчик о 6.30 ранку

З Днем матері привітали 30 мамусь у перинатальному центрі «Мати і дитина». Кожна із мамочок отримала у подарунок квіти і речі для малючків від колективу перинатального центру.

Пані Ірина тримає на руках крихітного синочка. Жінка вперше святкує День матері. Новоспечена мамуся ледь стримує сльози розчулення.

Відео дня

— Це мій перший День матері, — каже пані Ірина. — Ми дуже щасливі, що маємо такий «комочок» щастя. І надіємось, що в нашій країні буде мир, щоб всі дітки росли під мирним небом.

Пані Юля разом з чоловіком і крихіткою донечкою саме збирались додому, їх вже готували до виписки. Вдома на батьків і сестричку чекає старша донечка подружжя. Новонароджену донечку планують назвати Терезою — так хоче татко, а молода мамуся його підтримала.

— Це наш святковий другий День матері, — поділилась радістю із «20 хвилин» пані Юлія. — Нас вдома чекає сестричка, яка святкувала свій день народження 6 травня. Це наші другі пологи у перинатальному центрі. І ми дуже вдячні всім, бо гарний і заклад, і колектив, і ставлення до мамусь чудове. І лікарі тут найвищого рівня, професіонали. Нехай Господь їм віддячить за ту працю, любов і піклування, бо ми довіряємо їм найцінніше.

Доки журналісти разом із колективом обходили палати, стало відомо, що на світ щойно з’явилась ще одна тернополянка. А першим цього святкового дня у перинатальному центрі народився хлопчик. На появу ще одного хлопчика чекали от-от.

Щаслива матуся — щасливі діти, щаслива вся сімʼя! Щасливі сімʼї — міцна країна, каже генеральний директор КНП «Тернопільськой обласний перинатальний центр «Мати і дитина» Віктор Овчарук.

— Дорогі Матері! Колектив Тернопільського обласного перинатального центру «Мати і дитина» щиро вітає вас з Днем матері в Україні, — привітав Віктор Овчарук. — Працівники колективу, враховуючи новий сучасний підхід у перинатальній допомозі, сприяють створенню привітної та комфортної атмосфери в закладі. Центр «Мати і дитина» запрошує майбутніх матусь — ми працюємо 24/7 для вашого безпечного і щасливого материнства!

Станом на 12 травня 2024 року в обласному перинатальному центрі відбулись 661 пологи, що на 50 пологів менше в порівнянні з аналогічним періодом 2023 року.

— Демографічна ситуація в Україні погіршується, зокрема в Тернопільській області щороку кількість пологів зменшується на 1000, — каже Віктор Овчарук. —  Українська нація має відроджуватись. І ми, як колектив, робимо все можливе для вашого безпечного і комфортного перебування в перинатальному центрі. Наш центр відповідає статусу третього рівня надання акушерсько- гінекологічної допомоги в області і готовий надати професійну висококваліфіковану допомогу жінкам в часі підготовки до вагітності, супровід вагітності, забезпечення безпечних пологів та післяпологового періоду. Ми не стоїмо на місці, на базі нашого центру у лютому 2024 року відбулось відкриття нових двох відділень інтенсивної терапії дорослих та дітей.

Коли журналісти полишали заклад, на вулиці на новоспечених мамусь і їхніх крихіток чекали дві компанії. Судячи із кольорів кульок, одні готувались зустрічати дівчинку, інші — хлопчика.

— Тільки б тривоги не було, щоб сирени не вили, — до зустрічі із онучкою готувалась, як ми довідались пізніше, бабуся новонародженої. — Це ж пам’ять… Не хочеться, аби наші дітки і внуки починали шлях у великий світ з сирен тривоги. Нехай всі вони ростуть під мирним небом…

 

20 хвилин приєднується до привітань. І щиро бажаємо здоров'я і мамам, і діткам. І нехай малюки зростають у мирній країні

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up