Невідомі влаштували ралі на стадіоні в селі Великі Гаї та знищили покриття

Голова ОТГ закликає вандалів зізнатися у скоєному.
Днями недобросовісні водії влаштували «ралі» на стадіоні в селі Великі Гаї. Частково знищено покриття. Про це у соцмережах повідомив голова Великогаївської ОТГ Олег Кохман.
«Закликаю винуватців добровільно признатися у вчиненому вандалізмі. В іншому випадку, коли у справі розбереться поліція, винуватий відновлюватиме покриття власним коштом та буде притягнений до кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством», — йдеться у дописі.
Умисно нищити громадське місце – безвідповідально і ганебно, додав очільник громади.
Читайте також:
У парку Нацвідродження хочуть відремонтувати дитячий майданчик за понад 1 млн гривень.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Ростислав СаюкІ нахіба каzапам треба було нападати... Достатньо було найняти місцевих відморозків - знищили б все набагато швидше і дешевше
-
Тарас Степанович ПарилоВ центрі села біля траси за 200 м від сільської ради купа камер навколо, брама до на вїзд закривається є працівники і адміністрація які доглядають за стадіоном. Коло стадіону зі всіх сторін живуть люди , подібні звернення просто цирк
-
Мирослава РеникВони не невідомі,а недоторкані,тому і прикриваєте мажорчиків
-
Анна КубайТо що в селі ніхто не бачив і не чув ? Де був сільський голова ? Чи може то були мажори і все шито крито .