Нову поліцейську станцію відкрили у мікрорайоні Тернополя

Нову поліцейську станцію відкрили у мікрорайоні Тернополя

Новий шериф має у своєму розпорядженні автомобіль.

У Тернополі запрацювала нова поліцейська станція. Її відкрили у мікрорайоні Кутківці. Про це розповіли в обласній поліції.

— Майже сім тисяч жителів Тернопільської територіальної громади зможуть вчасно отримувати допомогу та скористатися поліцейськими послугами за місцем проживання. У мікрорайоні Кутківці запрацювала нова поліцейська станція, — йдеться у повідомленні.

Нова установа запрацювала у межах проєкту «Поліцейський офіцер громади» . На поліцейській станції у Кутківцях працюватиме поліцейський офіцер громади Назар Микитін.

Відео дня

— Він торік подав свою кандидатуру на цю посаду, пройшов конкурсний відбір та навчання. Поліцейський вже встиг познайомитися з місцевими жителями та зарекомендувати себе з позитивної сторони, — кажуть у поліції.

Офіцера поліції забезпечили усім необхідним для служби: облаштували кабінет, надали техніку. Для оперативного реагування на виклики шериф має у своєму розпорядженні автомобіль.

Поліцейський офіцер громади запевнив, що і надалі докладатиме усіх зусиль, аби люди йому довіряли.

Нагадаємо, очільник Тернопільської поліції Сергій Зюбаненко прокоментував земельні схеми, згадав за справи щодо жорстокого поводження із тваринами, парковок і незаконної торгівлі на Шептицького. А також пояснив, чому затягують справи із незаконними забудовами.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up