Ноїв Ковчег: у Тернополі отруюють собак

Системне отруєння тварин в Тернополі триває вже протягом шести місяців на масивах Новий Світ, "Сонячний", Дружба, в районі центрального ринку.
Ноїв Ковчег: у Тернополі отруюють собак

Крім цього, "працює" машина зеленого кольору, яка забирає собак не тільки безпритульних, а і тих, які мають господарів. Тому ГО "Ноїв Ковчег" просить очевидців такого записувати номер авто і максимально створювати шум, не давати забирати тварин цим вбивцям.

До слова, спецавтомобіль собак масово не збирає, спецавто виїзджає по скаргах на покуси і в місця скупчення людей, щоб не допустити неадекватної поведінки собак. Факт збирання собак на вулиці є протизаконним і підпадає під кримінальну відповідальність.

"Ноїв Ковчег" просить усіх, хто став свідком злочинів негайно телефонувати в міліцію, міську раду та в ГО "Ноїв ковчег". 

Необхідні контакти:

‎067.354-01-23 Олег Гром Голова ТОГО "Ноїв ковчег"
1580 - Довідка Тернопільської міської ради
Міліція Тернопіль 102

ВОЛКОВ Сергій Борисович – начальник управління муніципальної поліції, тел. 25-08-62, 091-352-7060 ,
Коваль Іван Васильович - начальник управління, надзвичайних ситуацій тел. 52-44-09 ,

Управління житлово-комунального господарства,благоустрою та екології
Болєщук В.М. (Начальник управління) - 52-58-48
Лесів М.Ф. (Заступник начальника управління) – 52-06-79

Соколовський О.І. (Заступник начальника управління – начальник відділу благоустрою та екології) - 25-46-85. 

Коментарі (113)
 • Anonymous

  Гуляючи з сином, якому рік і 4 місяці, сьогодні о 13 годині біля Театру, а точніше на сходах до входу в театр, там же пригрілися дві великі собаки... Прийшля паняночка, вона ж блондинка і захисниця собачок порозкидала кістки відкрила Віскас для котів і тикала ним офігевшим собакам під ніс зі словами:"Ну що, не добрий?" Для мене це було дико..Теарт, розсипаний корм і кілограм кісток...Дитина це дійство спостерігала..Нарешті блондинка не втерпіла і відразу на підвищеному тоні почала повчати, що стояти біля собаки коли вона їсть не можна, що потім я буду жалітись в міську раду, на те що собаки кидаються і кусать (відстань у нас була безпечна) На моє здивоване - а чому Ви порозкидали біля театру кістки, а не відвели собак в одне місце, блондинка перейшла на вереск березневого кота - Я рада, що ви прибираєте!!!!... Через 10 хвилин прийшли ще дві пані в норці і кинули їх курячі ніжки.... Склалось враження, що Ноїв ковчег - це організація людей, у яких немає проблем і так званий захист собачок - це їхнє хоббі. Потім за кавою розповідають одна одній, яку добру справу сьогодні зробили!!!
 • Anonymous

  ГІВНО-ОРГАНІЗАЦІЯ НОЇВ КОВЧЕГ вже заєбала. Ходять і тілько воняють багато. Бачте їм собачку жалко. А те що ці бродячі пси ведуть себе агресивно і неадекватно і в любий момент можуть покусати на це очі закривають
 • Anonymous

  бля шо ви спорте! канєшно шо правельно роблять а кому не подобається чи шкода їх нехай собі до дому заберає!
 • Anonymous

  правильно роблять,а знаєте чому,тому що бродячі собаки все більше і більше нападають на звичайних людей,дітей,неодноразово був свідком такого,відстріл необхідна міра від того щоб не додати ще одну масову епідемію до нації як сказ!!!а ці добродії які готові лизати яйця "тваринкам" нехай їх і забирають додому,годують,миють,вигулюють..
photo_camera

Регіональний етап конкурсу "Кращий студент України" пройшов у Тернополі, у п`ятницю, 17 листопада. 6 студентів змагалися...

Рятувальники і пожежники летовища у п`ятницю, 17 листопада, тренувалися ліквідовувати пожежу на літаку.  Останній раз...

У суботу, 18 листопада в західних областях пройдуть дощі, місцями можливий мокрий сніг.

1-2-3 грудня у тернопільському драмтеатрі відбудеться міжнародний джазовий фестиваль JAZZBEZ. Цього року вже дванадцятий...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up