RIA плюс
430050
RIA плюс - Всі Статті (29909)

Усі події, що сталися колись 17 березня, за мить перед вами.

День пі — неофіційне свято, присвячене числу ?. Воно святкується 14 березня, що в прийнятому, зокрема, в США форматі записується як 3.14, і являє собою три перші знаки числа ?.

Сьогодні мова йтиме про "Кока-колу", кіберспорт, саундтрек, свастику, скаутський рух, а також про підсумки війни між СРСР та Фінляндією.

Вагомі події минулого, відкриття, та дні народження видатних людей – про це все Ви можете дізнатися з нашої рубрики.

Хроніка подій в історії людства за 10 березня.

Міжнародний жіночий день — свято жіноцтва, що відзначається 8 березня. Започатковане як пролетарське феміністське свято Міжнародний день жінок-робітни?ць.

Події цього дня: цього дня заснували першу в Україні друкарню; хокеїсти СРСР розгромили канадців; Майк Тайсон став наймолодшим чемпіоном світу з боксу. Відкрий для себе історію 7 березня.

День Преподобного Льва - українське свято на честь Преподобного Льва, яке припадає на 4 березня. Також в цей день відзначають іменини (день Ангела): Максим, Богдан, Филимон, Казимир, Люцiя, Евген.

Уряд Англії 22 лютого 1990 року опублікував "Хартію жертв злочинів". З того часу в усьому цивілізованому і демократичному світі відзначають день підтримки жертв злочинів.

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

keyboard_arrow_up