Обирати начальника міліції зможуть громадяни (ОБГОВОРЕННЯ)

Обирати начальника міліції зможуть громадяни (ОБГОВОРЕННЯ)
Обирати керівників обласних управлінь міліції повинні "люстратори" на місцях та громадськість. Таку ідею висунув міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Задум має шанс на втілення, адже вже зараз, всі керівники обласних управлінь перейшли в статус в.о.

Задум хороший, але "люстраційну ковдру" на місцях на себе тягнуть люди, які зараз при владі. А "рильце" їхнє – часто в пушку. Аби на Тернопіллі призначили вигідного громаді, а не ділкам головного міліціонера, тернополяни мають показати своє бачення ситуації.

Керівником обласної міліції може бути лише правоохоронець. Ми пропонуємо список відомих в місті міліціонерів, у тому числі й колишніх, серед яких пропонуємо обрати гідного чи запропонувати свого.

Наразі список – лише для обговорення. Тобто можна запропонувати свої варіанти кандидатів, але з числа правоохоронців.

Уже 20 березня на сайті та в соцмережах ми створимо голосування за згаданих людей та ваші варіанти. Таким чином з'ясуємо, хто яку довіру має від громади. Коли ж почнуть працювати "люстратори", їм обов'язково вкажемо на думку громади – наших читачів.

Список, який можна доповнювати:

Віталій Максимов - екс-керівник облуправління;

Федір Бортняк - екс-керівник облуправління;

Андрій Матрифайло - екс-начальник міськвідділу та ДАІ;

Віктор Сак - екс-начальник облуправління;

Олександр Хілюк - начальник міськвідділу;

Василь Облещук - заступник начальника облуправління;

Валерій Гіль - заступник начальника облуправління;

Петро Колісник - екс нечальник відділу зв'язків з громадськістю облуправління;

Микола Лецкалюк - екс начальник відділу зв'язків з громадськістю облуправління ДАІ;

Андрій Фірман - нач. відділу громадської безпеки міськвідділу.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (32)
  • Anonymous
    напевне буде боря мойсеев обо басков-цилком пидходящи кандидатури
  • Anonymous
    Більшість не знає про цих кандидатів майже нічого. Перш ніж висувати кандидатури, потрібно надати вичерпну інформацію по кожному з них. І не забудьте вказати які резонансні події відбувалися за їхніх каденцій і як вони вирішувалися! На основі цього вже можна буде робити якийсь вибір.
  • Anonymous
    Я ЗА Облещука Василя Корнелійовича - ЦЕ ДОСТОЙНА ЛЮДИНА, ЯКА ЗМОЖЕ НАВЕСТИ ПОРЯДОК В МІЛІЦІЇ
  • Anonymous
    За Колісника!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 «Я не хотів би, щоб мої діти знали війну». Історія оператора дронів з 105 окремої бригади ТрО 20:16 Графік відключення світла в Тернополі та області на 18 січня 20:00 Династія вільної крові: історія артилериста на псевдо Таґадай 19:00 Шахраї виманили у жительки Тернополя 107 тисяч гривень, представившись працівниками поліції Від читача 20:37 Лінія 112 — канал допомоги у разі відсутності тепла, води чи світла 18:00 Уночі до -20: прогноз погоди на 18-20 січня 17:00 Санкар Андрій Мандзій здобув другу перемогу в кар'єрі на Кубку націй напередодні Кубка світу 16:00 Оренда генератора в Тернополі: скільки коштує послуга та як отримати знижку 15:15 Школярі Чортківської громади з 19 січня йдуть на канікули 14:00 Судитимуть службовця лісопідприємства, який вніс неправдиві дані в документи про реалізацію 86 дубів 13:02 Навчання у Тернополі призупиняють на тиждень (оновлене) 12:02 Відмовився служити, бо мав проблеми із зором. Суд натомість відправив до тюрми 11:02 Тепло є і дають собі раду. Що кажуть директори шкіл Тернополя і чи хочуть канікул 10:00 Готуємо ситні бутерброди з авокадо і гранатом 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Івана Вашковича і Миколу Небоженкова
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up