Перестало битися серце колишнього директора Теребовлянського училища культури

Перестало битися серце колишнього директора Теребовлянського училища культури

Вічная пам'ять...

27 січня 2023 року перестало битись серце Заслуженого працівника культури України, "Відмінника освіти України", володаря Почесного знаку "Антон Макаренко", Ордена Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, Ордена Святої Покрови, академіка Академії соціального управління зі спеціальності соціальна політика Виннічика Миколи Івановича.

Про це повідомляє Теребовлянський коледж культури і мистецтв.

Микола Виннічик народився 27 червня 1952 року в с. Заздрість Теребовлянського району Тернопільської області. Закінчив Київський державний інститут культури ім. О. Корнійчука та Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв, спеціальність «Музичне мистецтво».

З 1974 до 1997 року працював викладачем народних інструментів Теребовлянського культурно – освітнього училища.

З 1997 року був завідувачем культури Теребовлянської районної державної адміністрації, заступником голови райдержадміністрації з політико – правових і гуманітарних питань.

З 04 січня 1999р. до 12 листопада 2020 року – директор Теребовлянського вищого училища культури.

— Пам'ять про добру, талановиту, щиру і працелюбну людину назавжди залишиться у серцях працівників і студентів коледжу— йдеться у повідомленні.

Панахида за померлим відбудеться 27 січня 2023 року о 19.00 год в приміщенні Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтв.

Чин похорону – 28 січня 2023 року о 12.30 год.

Під дописом десятки коментарів зі словами співчуття близьким.

Мар'яна Махмедова співчуває: Висловлюю найщиріші співчуття з приводу смерті Виннічика Миколи Івановича.Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й інших людей, які його знали. Нехай добрий, світлий спомин завжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег, усіх, хто знав, любив та шанував цю людину. Вічна та Світла пам'ять.

Halyna Werbowecka написала: Спочивайте з Богом,болюча і сумна новина для всіх хто Вас знав...Рідним щирі співчуття...

Оля Михайлишин співчуває: Вічна пам'ять Миколі Івановичу та наша молитва. Мудрі зерна науки, щедро засіяні в душі вихованців, щира людська вдача ще довго проростатимуть світлою пам’яттю у всіх, хто знав Великого Вчителя.

Іван Гуменюк співчуває: Вічна пам'ять хорошому керівнику та педагогу!!!Прекрасній Людині!!!

Павло Васенко співчуває: Добра людина та хороший керівник Микола Іванович.....,таким і залишиться в нашій пам'яті.Світла пам'ять!!!!

Стежте за новинами Тернополя у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (4)
 • Микола Тесля

  Микола Тесля 7 хвилин тому

  Педколектив Більче-Золотецької МШ. Микола Та Віра Теслі висловлюють щирі співчуття рідни та близьким Миколи Івановича. Для нас це теж велика втрата.  Микола Іванович був правдивою, простою,  дуже доброю та щирою людиною.  Він вмів цінувати дружбу, зустріти і провести лише йому притаманною щирою посмішкою. Я ніколи не чув від нього "передзвоніть пізніше, я занятий, або   завтра я не зможу вас прийняти. Спочивайте з Богом.  Ваші друзі Микола та Віра Теслі, педколектив Більче-Золотецької МШ.  Читач59

  Читач59 7 хвилин тому

  Педколектив Більче-Золотецької МШ. Микола Та Віра Теслі висловлюють щирі співчуття рідни та близьким Миколи Івановича. Для нас це теж велика втрата.  Микола Іванович був правдивою, простою,  дуже доброю та щирою людиною.  Він вмів цінувати дружбу, зустріти і провести лише йому притаманною щирою посмішкою. Я ніколи не чув від нього "передзвоніть пізніше, я занятий, або   завтра я не зможу вас прийняти. Спочивайте з Богом.  Ваші друзі Микола та Віра Теслі, педколектив Більче-Золотецької МШ.  Читач63

  Читач63 37 хвилин тому

  Хай з Богом спочиває! Рідним і близьким щирі співчуття
 • Микола Тесля

  Педколектив Більче-Золотецької МШ. Микола Та Віра Теслі висловлюють щирі співчуття рідни та близьким Миколи Івановича. Для нас це теж велика втрата.  Микола Іванович був правдивою, простою,  дуже доброю та щирою людиною.  Він вмів цінувати дружбу, зустріти і провести лише йому притаманною щирою посмішкою. Я ніколи не чув від нього "передзвоніть пізніше, я занятий, або   завтра я не зможу вас прийняти. Спочивайте з Богом.  Ваші друзі Микола та Віра Теслі, педколектив Більче-Золотецької МШ.
 • Читач59

  Педколектив Більче-Золотецької МШ. Микола Та Віра Теслі висловлюють щирі співчуття рідни та близьким Миколи Івановича. Для нас це теж велика втрата.  Микола Іванович був правдивою, простою,  дуже доброю та щирою людиною.

  Він вмів цінувати дружбу, зустріти і провести лише йому притаманною щирою посмішкою. Я ніколи не чув від нього "передзвоніть пізніше, я занятий, або   завтра я не зможу вас прийняти. Спочивайте з Богом.

  Ваші друзі Микола та Віра Теслі, педколектив Більче-Золотецької МШ.
 • Читач63

  Хай з Богом спочиває! Рідним і близьким щирі співчуття

21:30 Тернопільські біатлоністи здобули «срібло» змішаної естафети на чемпіонаті України 21:03 Оновили фасади будинків та зник російський банк: як змінилась вулиця Руська у Тернополі photo_camera 20:00 Пізнають нове та забудуть про ґаджети: цікаві заходи на весняні канікули для школярів Тернополя 19:04 У Тернополі вперше в області замінили серцевий клапан без відкритої операції play_circle_filled Від читача 10:43 Заліщики. Старшокласникам - про вибір професії 18:03 Де відключатимуть електрику 27 березня в Тернополі та селах неподалік 17:01 Власні заклади, фонди, автівки та будинки: чим багаті відомі блогери Тернопільщини 15:30 У селі біля Тернополя випав град play_circle_filled 15:04 Жителів Тернопільської громади просять долучитися до загальноміської толоки play_circle_filled photo_camera 14:05 Зізнався у вбивстві незнайомцю в камері. Що вирішив суд для обвинуваченого чоловіка з Кременеччини play_circle_filled 13:05 Тернопільську школу обрали у Всеукраїнський проєкт змін: дадуть 700 тисяч гривень на розвиток 12:02 Як виглядає весняний Тернопіль у деталях photo_camera 11:01 У Тернополі фельдшерка швидкої врятувала чоловіка, який скаржився на біль і відмовлявся їхати в лікарню 10:05 У квітні збільшать виплати пенсіонерам, які працюють play_circle_filled 09:01 Фалафель із зеленого гороху: рецепт у піст play_circle_filled 08:00 Сьогодні, 26 березня: День Національної гвардії України play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up