Під Бахмутом загинув захисник із Тернопільщини краєзнавець Сергій Лисак

Під Бахмутом загинув захисник із Тернопільщини краєзнавець Сергій Лисак

Від 4 грудня захисника вважали зниклим безвісти. Зараз же підтвердилась його загибель.

Тернопільщина знову у скорботі — загинув військовослужбовець Сергій Лисак. Про це розповіли у Лановецькій міській раді.

— Лановецьку громаду знову сколихнула страшна звістка. На Донеччині загинув військовослужбовець з Лановець – Лисак Сергій Петрович, — йдеться у повідомленні. 

Від 4 грудня 2023 року старший навідник гранатометного відділення вважався зниклим безвісти. 19 грудня стало відомо, що він загинув.

Відео дня

— Краєзнавець та щирий патріот боровся за волю і незалежність України і під час антитерористичної операції, тож з початком повномасштабного вторгнення без вагань пішов боронити рідну землю, — кажуть про захисника у міськраді.

Про чин похорону повідомлять додатково.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що на фронті обірвалося життя військовослужбовця з Тернопільської громади 27-річного Богдана Марківа.

 

Читайте також:

Це наш обов’язок — гідно провести Героїв. Що робити і як поводитись, поділився отець Олексій Філюк

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (34)
  • Holyk Lyubomyra
    Вічна Пам'ять Герою 🇺🇦 Царство Небесне 🌼🕯️🌼 Співчуття рідним
  • Блага Іра
    Світла і вічна пам'ять ГЕРОЮ України. Щирі співчуття рідним. Низький уклін батькам за ГЕРОЯ
  • Уляна Багрій
    Вічна йому і світла памʼять ❤️‍🩹🇺🇦
  • Стефанія Ломницька
    Світла і вічна пам'ять герою царство небесне співчуття г

keyboard_arrow_up