Півторак, якого судять за хабарництво та експлуатацію дітей, знову хоче бути директором

Півторак, якого судять за хабарництво та експлуатацію дітей, знову хоче бути директором

На посаду директора скандального ВПТУ №4 є четверо претендентів. Серед них –  заступник директора з навчально-виробничої роботи та екс-директор Роман Півторак.

Прийом документів завершився у п’ятницю, 28 жовтня. Претенденти повинні підготувати програму кандидата на посаду директора, у якій висвітлять своє бачення роботи та розвитку  училища. Та поспілкуватись з атестаційною комісією.

Остання обирає претендента та подає на кадрову комісію у Міносвіти, повідомила заступник начальника Управління освіти і науки обладміністрації Ганна Зварич. 

До слова, як повідомили працівники училища, через конкурс директора пробують обрати уже вдруге. Під час першого конкурсу, оголошеного у липні,  було два претенденти і голоси комісії розділились порівну. Тож кандидата так і не обрали. Причому, оголошення на сайті Управління освіти  обладміністрації про конкурс працівникам не вдавалось побачити. Люди переконані, що воно з’явилось там тільки після запитань журналістів. Важко відшукати бодай якусь інформацію про новий конкурс і сьогодні.

Згідно з умовами конкурсу, до претендентів є такі вимоги: громадянство України, вища освіта другого рівня за ступенем магістра, стаж роботи на керівних посадах системи професійної освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у даному ПТНЗ, не менше 5 років.

- Ми можемо надати тільки імена та прізвища претендентів, - повідомили у відділі кадрів обласного управління освіти. –  Документи подали Грищук Іван Михайлович, Півторак Роман Євстахійович, Сагайдак Василь Олексійович, Боднар Андрій Ярославович.

Перший із названих кандидатів, як пише сайт ВПТУ№4 – Іван Грищук працює заступником директора з навчально-виробничої роботи. Другого, як відомо, судять. Проти Романа Півторака ще у 2012 прокуратура порушила кримінальну справу за ст. 368 КК України (одержання хабара) та за ст. 365 КК України (перевищення службових повноважень). Згодом справу передали до суду.

Чи завершився уже суд, ми поцікавились у прес-службі обласної прокуратури. 
- Справу ще слухають. Вироку нема, - повідомили тут. -  Роман Півторак  обвинувачується у скоєнні злочинів за статтями ч.2 ст.150 (експлуатація дітей) , ч.4 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) , ч.1 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем), ч.2 ст.366 (службове підроблення), ч.3 ст. 368 КК України (одержання хабара).

Щодо третього претендента, людина з такими даними – була керівником ДП "ТЕРНОПІЛЬАВТОТРАНССЕРВІС", підприємство припинило свою діяльність у 2013 році. А також – був певний час директором училища №11, згодом – викладачем у Центрі професійно-технічної освіти №1 (колишнє училище №2).

Щодо четвертого претендента, то людина з таким іменем та прізвищем  є  помічником-консультантом народного депутата Олега Барни на громадських засадах. А згідно із даними сайту ЦВК, депутатом Зборівської міськради, свободівцем, викладачем Зборівського коледжу.

До слова, претенденти  представлятимуть свої програми уже невдовзі - збори відбуватимуться 7 листопада в актовому залі училища. Початок - о 15.45.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Іра
    судять Півторака вже 4 роки.....нічого собі))))  шо можна "слухати" стільки часу!?!? наш суд то якась комедія)))
  • Анонім
    Півторак, Сагайдак... колективу училища можна лише поспівчувати...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:02 За обігрів під’їздів без батарей тернополяни отримують «космічні» платіжки. За що нараховують гроші? 18:00 Школяр-художник з Тернополя здобув гран-прі на міжнародному конкурсі 17:20 Власнику покинутого на Новому Світі автомобіля дали дев'ять днів, щоб прибрати його 16:50 Відійшов у вічність лікар медицини невідкладних станів Володимир Шпак Від читача 15:54 Наживалися на горі: кіберполіція викрила «клани» псевдоворожок, які ошукали родини військових на мільйони 16:27 Понад 7 мільйонів гривень для військових передала Тернопільська міська рада (пресслужба Тернопільської міської ради) 16:07 Судили диякона релігійної спільноти за ухилення від мобілізації. Як він уникнув тюрми? 15:15 Після смерті 55-річної жінки на Кременеччині, поліція розпочала розслідування щодо дій медиків 14:51 Вчитель-чортків'янин показав унікальну колекцію значків на шевченківську тематику 14:27 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 4 березня) 14:15 За дитсадками і школами Тернополя закріпили території обслуговування 13:37 Помідори – 45 грн, кабачки – 12 грн, а кавуни майже 7 грн: де дешевше купити насіння у Тернополі 12:50 Розпочалися виплати «дитячої допомоги»: де можна оформити рахунок 12:20 Школам Тернополя з бюджету виділили 2,5 мільйона гривень: як розприділили кошти 11:50 Тернополянин продав орендований скутер. Тепер відповідатиме за шахрайство 11:10 Судитимуть директорку КП через зловживання із орендою на Київській: збитки — понад 869 тисяч 10:39 В Україні стрімко зросли ціни на бензин: скільки коштує пальне на різних АЗС 10:00 У Буцневі місцеві чули постріли: що виявили поліцейські 09:35 Долар встановив новий рекорд: актуальний курс валют 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Ігоря Халанича та Олега Макара
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up