Поліція подякувала школяру з Кременця за свідому позицію у протидії ворогу

Поліцейські подякували та вручили подарунок школяреві з Кременця, який повідомив про спробу вербування ворогом.
Про це повідомили в поліції Тернопільської області.
Хлопець не піддався на провокації ворожих спецслужб, не спокусився на обіцяну винагороду та відразу повідомив поліцейському офіцеру служби освітньої безпеки у своїй школі про даний випадок.
Начальник ГУНП в Тернопільській області Сергій Зюбаненко подякував шестикласнику та його батькам за свідому позицію і вручив хлопцеві подарунок за співпрацю з поліцейськими.
«Ця історія — позитивний приклад якісної профілактичної роботи та ефективної комунікації поліцейських, які несуть службу в школах, з дітьми. Безпековий проєкт «Служба освітньої безпеки» працює і ми бачимо його практичні результати», — зауважив полковник поліції.
Поліцейські звертаються до батьків: знайдіть час поспілкуватися з дітьми про подібні ситуації. Застерігайте їх від спілкування з незнайомцями, особливо у соцмережах, закликайте бути обережними та не піддаватися на провокативні пропозиції. Ваша увага й підтримка — важлива складова їхньої безпеки.
Читайте також:
Шестикласника з Кременця намагались завербували російські спецслужби в Telegram
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Sergii SychovТреба було виплати ту суму що ФСБ обіцяло
-
Lika NikaМОЛОДЕЦЬ Хлопчина !
-
Nadia AleksandrovychМолодець.Гарно вихована дитина.