Половина українців проти жорсткого карантину, якщо буде друга хвиля епідемії

Половина українців проти жорсткого карантину, якщо буде друга хвиля епідемії

Українці чекають на другу хвилю інфекції, проте підтримка карантину ослабла.

Половина опитаних учасників опитування очікують нову хвилю епідемії коронавірусу восени-взимку цього року, водночас близько 40% - не очікують і 11% - не змогли відповісти.

Такими є результати опитувань українців Соціологічною групою "Рейтинг", які вони провели у липні та серпні цього року.

Відео дня

46% вважають, що влада повинна знову запровадити жорсткі карантинні заходи під час можливої другої хвилі епідемії, але при цьому стільки ж (47%) - так не вважають. Ті, хто очікує настання другої хвилі, більше вважають за необхідне впровадження карантинних заходів, однак і серед них третина проти цього.

43% респондентів часто стежать за новинами про коронавірус, ще 21% інколи слідкують та 18% рідко слідкують за новинами про коронавірус. Взагалі не цікавляться – 17%. Політичними подіями в Україні часто цікавляться 39% респондентів, 27% – інколи, 21% – рідко. Взагалі не цікавляться – 14%.

Найчастіше отримують інформацію про ситуацію з коронавірусом в Україні з національного телебачення (60%) та Інтернет сайтів (51%). Через  Facebook отримують інформацію 26%, від родичів, близьких, знайомих – 17%, YouTube – 14%, Telegram-канал та Вайбер-спільноту Коронавiрус-iнфо – 13%; радіо, пресу, Instagram, та офіційний сайт Міністерства охорони здоров’я – 8-12%.


 

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність в обох хвилях по 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Терміни проведення: перша хвиля: 14-19 липня 2020 р., друга хвиля: 15-25 серпня 2020 р.

А ви готові до жорстких обмежень карантину, якщо Тернопіль опиниться в "червоній" зоні? В яку інформацію не вірите? Відповіді залишайте в коментарях?

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Світлана Струк
    Чому ЛИСИЙ досі не на нарах ?
  • Іван
    якщо клоуни запровадять, а вони мусять копіювати евросоюз, ще одну хвилю короновіруса, думаю назріє соціальний бунт... давно пора гнати їх нах....., самі прискорять свій відхід... всьому є своя межа
    Дмитро reply Іван
    рагуль!сам ти клоун!скучив,сволото,за ПоROSHENком?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:35 Визначили перевізників на міських автобусних маршрутах у Тернополі — список 10:00 На території новобудови в Тернополі виявили 30 снарядів минулої війни 09:35 Жителька Золотого Потоку відзначила 100-літній ювілей і поділилася секретом довголіття play_circle_filled 09:02 Національний ярмарок вакансій відбудеться у Тернополі, Кременці та Чорткові Від читача 09:35 Пам’ятний захід з вшанування жертв Другої світової війни відбувся у Тернополі. 08:00 Нацбанк почав піднімати курс долара 22:00 У Тернополі Ірина Білик виступить з ексклюзивним концертом до свого дня народження play_circle_filled 21:00 У Тернополі створили футбольну команду ветеранів війни з ампутаціями photo_camera 20:39 Стало відоме ім'я нового Папи Римського 20:03 Скільки коштує орендувати квартиру у різних мікрорайонах Тернополя: дивіться ціни! photo_camera 19:02 Врізався в комбайн на переїзді: загинув сусід, а співмешканка отримала травми. Як суд покарав водія 18:00 Виділили кошти на капремонти тернопільських шкіл та дитсадків 17:30 У Почаєві 35-річний чоловік пошкодив постер із зображенням героїв Небесної Сотні — поліція 17:03 У кременчанина відібрали і продали земельну ділянку, аби погасити понад 250 тисяч боргу за аліменти 16:30 Із 9 травня на Галицькій тимчасово перекриють рух автотранспорту 16:00 На мультитест зареєструвалися понад 10 тисяч учасників з Тернопільщини play_circle_filled 15:30 У Тернополі відбудеться благодійний захід, присвячений жінкам на війні 14:30 Контролюватимуть рекламу вакансій: Держпродспоживслужба отримала нові повноваження 14:25 Рада ратифікувала угоду зі США про надра 14:00 У Тернополі вшанували памʼять полеглих у Другій світовій війні photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up