"Пора і честь знати", - каже ректор Володимир Кравець і збирається у відставку

"Пора і честь знати", - каже ректор Володимир Кравець і збирається у відставку
ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Володимир Кравець

Майже вічний  очільник Тернопільського національного педуніверситету  ім. Гнатюка Володимир Кравець збирається  піти  з посади. Університет він очолюватиме лише до жовтня цього року. Далі займатиметься  суто викладацькою діяльністю. 

 

Інформацію про  відставку ректора поширили на днях ЗМІ.  Чи відповідає вона дійсності, ми поцікавились безпосередньо у Володимира Кравця.


- Пам’ятаєте, був такий Єльцин. Він казав: «Я устал, я ухожу», - каже, сміючись, Володимир Кравець. -   28 років ректорства – це забагато. Це по-перше. І по-друге – 70 років мені, - це вже та крайня точка, коли треба дякувати і собі, і людям.  Ось вся відповідь. 

На сьогодні, додає пан Кравець, він входить у п’ятірку найдревніших ректорів України. Тому рано чи пізно  всеодно мав би прийняти  рішення про відставку. Після відставки Володимир Кравець надалі займатиметься викладацькою роботою. Більше часу своїм захопленням  не приділятиме. Каже, що знаходив час  на  подорожі, відпочинок, хобі і будучи  посаді ректора. 

- Посада  мені не заважала, - додає пан Кравець. -  Я встигав і поїздити, і повивчати, і почитати. Все нормально. Я веду досить активний спосіб життя. Просто є усвідомлення того, що молодим у нас дорога. 

Відео дня

На посаді ректора, каже пан Кравець, перебуватиме до жовтня 2017. В жовтні, відповідно, і будуть вибори нового очільника університету.

- Кого оберуть, той і очолюватиме університет, - каже він. – Ніяких таємниць. Про свій намір піти я оголосив ще десь три місяці тому перед трудовим колективом. Ніхто мене не підпихає, не виступає проти, просто, як-то кажуть,  пора і честь знати.

Довідка:

Володимир Петрович Кравець - український вчений-математик, педагог, громадський діяч. Доктор педагогічних наук (1997), професор (1994), член-кореспондент Академії педагогічних наук України (2003). Заслужений працівник освіти України (1997).
 Народився 6 квітня 1947 року в м. Гусятині Тернопільської області. З 1969 року в Тернополі — після переїзду сюди з Кременця педагогічного інституту (тепер ТНПУ ім. Володимира Гнатюка). Закінчив його в 1970 році і відтоді почав працювати на кафедрі математичного аналізу фізико-математичного факультету. Від 1983 року декан фізико-математичного факультету, в 1985—1990 роках — проректор з навчальної роботи ТПІ.
Від 1990 року — ректор Тернопільського педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, обраний за рішенням колективу викладачів і студентів.
 (За інформ. Вікіпедії)

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Виборів до міцевих рад під час війни не буде. А що ви про це думаєте? 21:01 «Обіймаємо до неба»: історія захисника Романа Гармаша, який віддав життя за Батьківщину 20:03 У Тернополі мають відремонтувати пішохідні зони на прибудинкових територіях: скільки можуть витратити photo_camera 19:01 Сутички під час обшуків у Почаївській лаврі: СБУ та поліція розслідують можливе фінансове шахрайство Від читача 21:01 Брифінг на тему: "Жінки опановують «чоловічі» професії завдяки Службі зайнятості" 17:56 У суді заслухали свідків у справі ветерана, який нібито побив муніципального інспектора. Що вони сказали 17:14 Свої та чужі? Мер Тернополя відповів, чому діти із сусідніх громад мають платити за проїзд 16:30 Побив до смерті матір п’яти дітей: справа йде до суду. Якого покарання хочуть рідні? 16:05 За зберігання наркотиків тернополянин може сісти до в'язниці на п'ять років 15:40 Сашко Байрак з Чорткова привіз чергові перемоги з Всеукраїнських змагань 15:03 1,9 млн грн виділили на благоустрій території біля садка №28 14:47 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 8 жовтня) 14:15 Приїхав до школи на Mercedes: за водіння без посвідчення відповідатиме 16-річний тернополянин 13:30 Депутата з Тернопільщини судитимуть за вплив на ТЦК: обіцяв виключити з обліку 13:01 У Почаївській лаврі обшуки. Що там роблять поліція і СБУ? 12:35 На Тернопільщині лунатимуть вибухи: попередження від рятувальників 12:15 Тернополянка Уляна Гербут отримала премію Президента України 11:40 Продуктові набори роздаватимуть тернополянам: хто отримає та куди звертатись 11:10 «Я гризтиму землю, а дітей не віддам». Батько після загибелі дружини судився за власних синів 10:37 Горів склад на Чернівецькій. Рятувальники показали фото з місця пожежі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up