Повертаєтеся в офіси? У МОЗ назвали вимоги до роботи на час карантину

Повертаєтеся в офіси? У МОЗ назвали вимоги до роботи на час карантину

За словами очільника МОЗ Степанова, їхні рекомендації знижують ризик інфікування коронавірусом.

Міністерство охорони здоров’я розробило правила роботи в офісі в період пандемії коронавірусу.

Працівники, які повертаються до роботи в офісах, повинні дотримуватися суворих протиепідемічних правил. Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає "Обозреватель".

За його словами, дотримання інструкцій допоможе людям убезпечити не тільки себе, але і своїх близьких.

Відео дня

Йдеться, зокрема, про такі вимоги:

- доступ в офісні приміщення дозволений після проведення температурного скринінгу;

- в разі перевищення температури у людини понад 37,2 її не допускатимуть в офісні приміщення;

- в офісних приміщеннях слід бути виключно в масках або респіраторах;

- обов’язкова обробка рук антисептиками;

- важливим також є дотримання соціальної дистанції під час спілкування і перебування в офісному приміщенні.

При цьому Степанов додав, що у МОЗ на 100% упевнені, що всі згадані рекомендації знижують ризик інфікування коронавірусом.

Дотримуватися фізичного дистанціювання потрібно навіть під час послаблення карантину, наголошують в Центрі громадського здоров'я .

Фізичне дистанціювання, яке також називають «соціальним дистанціюванням», означає збереження простору між собою та іншими людьми. Під час пандемії COVID-19, ВООЗ рекомендує дотримуватися відстані не менше 1 метру.

Відомо, що новий коронавірус передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами. Тобто через дрібні краплинки, які виділяються з дихальних шляхів хворого на COVID-19 під час кашлю або чхання.

Ці краплі розповсюджуються на відстань близько метра від хворого і можуть потрапляти на слизові оболонки очей, носа та рота іншої людини, яка знаходиться поруч.

Дотримуючись відстані з іншими людьми, ви захищаєте себе від їхніх біологічних рідин, які можуть потрапити на вас під час кашлю або чхання. Що, в свою чергу, може стати причиною інфікування COVID-19.

Фізична дистанція особливо важлива для людей, які мають вищий ризик ускладнень від COVID-19 (вік понад 50 років, наявність супутніх захворювань). Тому обмежте тісний контакт з іншими у приміщеннях та на вулиці.

Люди можуть інфікуватися COVID-19, зачепивши рукою поверхню або предмет з вірусом, а потім торкнувшись власного рота, носа чи очей. Однак це не вважається основним способом поширення вірусу.

COVID-19 може жити годинами або й днями на поверхнях. Фізична дистанція допомагає обмежити можливості контактування із забрудненими поверхнями та інфікованими людьми поза домом.

Наразі немає вакцини та ліків проти COVID-19. Один із найбільш ефективних способів захиститися і запобігти поширенню інфекції – пам’ятати про правила фізичної дистанції і щоденної гігієни.

- Дотримуйтесь вказівок органів влади.

- Якщо вам потрібно зробити покупки, тримайтеся на відстані не менше 1 метру від інших людей. Також рекомендуємо розглянути варіант онлайн-замовлення та доставлення кур’єром.

- Не забувайте про безконтактні привітання.

- Дотримуйтеся респіраторної гігієни і етикету кашлю: кашляйте і чхайте в одноразову серветку, яку потім одразу треба викинути або, якщо її немає — у згин ліктя.

- Навіть під час послаблення карантину, якомога частіше мийте руки протягом 20-40 секунд теплою водою із милом або обробляйте їх дезінфектором із вмістом спирту не менше 60%.

- Самоізолюйтеся у разі появи респіраторних симптомів. Також потрібно ізолюватися від тих, з ким проживаєте, настільки, наскільки це можливо. Особливо, якщо живете із людьми похилого віку.

Дотримання фізичної дистанція — є важливою порадою і захистом під час пандемії COVID-19.

Нагадаємо, станом на 20 травня за добу в Україні різко зросла кількість нових заражених, підтверджено 354 випадки інфікування. Проте жодного нового випадку не підтверджено у Запорізькій, Сумській і Луганській областях.

Заразилися коронавірусом в Україні 19230 осіб.

Міністерство охорони здоров'я планує продовжувати карантин до 22 червня, але він буде "адаптивний із пом'якшувальними заходами".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 Судитимуть тернополянина та його спільників за незаконний видобуток корисних копалин 13:07 На Збаражчині чоловік убив дружину, а після цього вчинив самогубство — поліція 12:45 За зґвалтування неповнолітньої засудили жителя Борщівщини 12:23 Червоний рівень небезпеки: на Тернопільщині очікуються надзвичайні дощі, грози та град Від читача 14:21 Ветеран відродив родинну справу завдяки гранту від держави 12:04 У Білецькій громаді впав ворожий дрон. Місцевих просять не наближатися, аби той не здетонував 11:20 Шахрай пообіцяв стосунки, натомість видурив у тернополянки понад пів мільйона гривень 10:51 Помер український композитор Ігор Поклад 10:25 На Тернопільщині врятували собаку із глибокого колодязя 09:30 Підтоплений будинок і заблокована швидка: ніч на Тернопільщині була неспокійною 09:10 Росія вночі запустила по Україні 728 дронів й 13 ракет 09:02 На Тернопільщині через негоду знеструмлені понад 32 тисячі споживачів 09:00 Перестало битись серце захисника з Лановеччини Василя Костюка 08:00 Укрзалізниця запускає безбар’єрний вагон для пасажирів на кріслі колісному photo_camera 05:03 У Тернополі гучно. В небі над містом та областю — шахеди та ракети (ОНОВЛЕНЕ) photo_camera 22:01 Небезпечна краса: отруйні рослини, які можуть бути навіть біля вашого будинку photo_camera 21:00 Подарували шанс на життя: у Львові врятували 30-річну маму з Бучача завдяки донорській печінці photo_camera 20:00 Журналісти «20 хвилин» отримали доступ до Генплану. Але довелось викликати поліцію 19:30 Горять дачі на Тарнавського: що відомо? photo_camera 19:01 Магія книготворення: тернополянка Наталія Волотовська створює світлі історії для малих читачів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up