Присвята друзям, які віддали життя в бою: на Тернопільщині відбулась теренова гра «Гурби-Антонівці»

- На Тернопільщині закінчилася найбільша в Україні теренова гра для молоді «Гурби-Антонівці».
- Цьогоріч вона була присвячена п'ятнадцятьом учасникам гри попередніх років, які загинули в російсько-українській війні.
Змагаючись за перемогу, гравці вишколювалися та перебували в екстремальних умовах, здобуваючи неоціненний досвід командної роботи.
Найцікавішими є результати гри, яка тривала протягом 60-ти годин у лісі площею 20 кв. км.
У 2024 році переможцями став курінь Левів з рахунком 98:256!

Що це за гра
Теренову гру організовують націоналісти. І, звісно ж, серед учасників розраховують знайти «ідейних спільників». Місце обрано недаремно: у далекому 1944 році саме тут відбувся набільший бій УПА проти НКВС. Символічно, чи не так?
Гра відбувається не лише задля вшанування пам’яті борців за волю України. «Гурби-Антонівці» – це кузня послідовників воїнів УПА. Підтвердження тому – активна громадська діяльність та участь «випускників» у сучасній російсько-українській війні.
Як це все відбувається
З того самого моменту, як ти знайшов себе у списку затверджених учасників – починаєш рахувати дні до початку. Шукаєш «камуфляж», компас, міцне взуття, дощовик і ще багато надзвичайно важливих дрібничок, які забезпечать тобі якщо не комфортне проживання в лісі, то хоча б більш-менш терпимі умови.
Гра триває три доби поспіль за будь-яких погодних умов: майже щороку погода дарує зливи. Спати доводиться без наметів. Вогнища палити, зазвичай, заборонено. Питна вода – з річки. Якщо ти не маєш хоча б мінімального туристичного досвіду – це не перепона, але радимо зважати на це.
Готуйся морально до того, що буде «мокро, холодно і неприємно». Слід вважати і на те, що речей варто брати мінімум, адже гра вимагає мобільності.
Звучить страшно? Але ж ти не боїшся складнощів, правда? На «Гурбах» ти відкриєш свій прихований потенціал – і будеш вражений можливостями тіла та духу.
Чого чекати від гри
Окрім суто похідних умов, «Гурби-Антонівці» цікаві й своєю суттю: безперервною боротьбою за перемогу. Твій курінь – це твоя команда. Керівництво – це люди, накази яких ти мусиш виконувати (інакше – тебе просто видалять з гри). Тут немає часу на роздуми чи відпочинок – доводиться орієнтуватися на місцевості, приймати блискавичні рішення і нести за себе повну відповідальність. Разом з цим, твоя команда – це і спільна відповідальність. Пошук компромісу, залагодження конфліктів, допомога одне одному – це і є те братерство, про яке складено не одну легенду.
Інший курінь – твій умовний (!) ворог. Ставитися з повагою до нього – обов’язок. Тут немає місця для агресії, люті, больових прийомах в сутичках, підступності. Пам’ятай: поза тереном – усі ми друзі, що мають спільні принципи.
І на завершення….
Після гри, якими стомленими не були б учасники, всі разом йдуть прибирати за собою та іншими. Дбайливе ставлення до лісу та чистота в ньому – одне з головних правил. Завдяки такій екологічній акції, ми вивозимо десятки пакетів сміття і лишаємо ліс чистим.
Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли, що меморіальна дошка пам'яті героїв війни з'явилась у Кременці на фасаді Кременецької обласної гуманітарно – педагогічної академії ім.Тараса Шевченка. Усі загиблі військові навчались у цьому закладі
Читайте також:
У Зарваниці відбулася проща родин загиблих Героїв
У Кременці відкрили меморіал пам'яті 21 героя, які віддали життя за Україну
.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.