Прокурор Рекуш хоче у декрет. Прокуратура - проти

Затриманий на хабарі у березні цього року чортківський прокурор Олег Рекуш виборов у суді собі декретну відпустку по догляду за дитиною до лютого 2019 року. Прокуратура Тернопільської області збирається оскаржити таке рішення суду.  

Прокурор Рекуш хоче у декрет. Прокуратура - проти


Так, 7 липня Львівський апеляційний адміністративний суд  ухвалив відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Прокуратури Тернопільської області на постанову Тернопільського окружного адміністративного суду від 09 червня 2017 року у справі за адміністративним позовом Рекуша до Прокуратури Тернопільської області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії.


Нагадаємо, 22 березня 2017 СБУ спільно з Генпрокуратурою викрили на хабарі керівника Чортківської місцевої прокуратури. Правоохоронці встановили, що прокурор вимагав двадцять тисяч гривень зі свого підлеглого за невжиття до нього заходів дисциплінарного впливу за недоліки у роботі. Співробітники спецслужби затримали його у приміщенні прокуратури під час отримання частини хабара у розмірі п’ять тисяч гривень. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Відповідно до матеріалів у Єдиному державному реєстрі судових рішень, 24 квітня  пан Рекуш звернувся до прокурора Тернопільської області  із заявою про надання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. До заяви додав копію свідоцтва про народження дитини та наказ навчального закладу, де працює його дружина, від 21 квітня про припинення дії наказу про надання їй відпуски по догляду за дитиною. 


Листом прокуратури Тернопільської області від 3 травня  року йому відмовили у наданні вищезазначеної відпустки у зв'язку з відсутністю підстав для надання такої, посилаючись на проведення службового розслідування стосовно нього. А також - на ухвалу Печерського районного суду від 24 березня 2017 року про застосування запобіжного заходу до нього у вигляді домашнього арешту.


Тож, пан Рекуш звернувся до суду.  І 9 червня Тернопільський окружний адміністративний суд задовольнив його позов частково і зобов’язав Прокуратуру Тернопільської області надати йому відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку – до лютого 2019. 

До речі, станом на сьогодні у затриманого прокурора змінений  і запобіжний захід. Відповідно до матеріалів, розміщених у Реєстрі, Апеляційний суд міста Києва 3 липня 2017 ухвалив залишити без змін ухвалу Печерського суду від 18 травня. Нею був визначений такий запобіжний захід як особисте зобов’язання з покладенням обов'язків до 17 липня 2017 року.

Коментарі
play_circle_filled

По вул. С. Будного і Лучаківського, що біля Західного ринку, дуже часто трапляються аварії. Тернополянин Максим Кухарук просить...

Інформацію про самотнього птаха, який мерзне посередині водойми, неподалік дамби оприлюднили в одній зі спільнот Facebook.

На думку сексологів, у поганій ерекції часто криється психологічна травма. ЇЇ можна вирішити, але для цього варто працювати...

photo_camera

19-річна студентка Тетяна Слободенюк із Кременця епатує на повну. Дівчина-бунтарка, наперекір батькам, учителям та однокласникам,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up