Противників забудови бульв. Петлюри міська влада проігнорувала

Противників забудови бульв. Петлюри міська влада проігнорувала

Противникам  будівництва готельно-розважального комплексу на бульв. Петлюри  не дали змоги виступити на сесії міськради у понеділок, 26 червня.  Активісти  намагались достукатись до влади, зачитуючи свою заяву у залі уже по завершенні сесії.

 
Цю ж заяву, як запевнили активісти, вони залишать міськраді.
- Ми, мешканці бульв. Петлюри та вул.15 Квітня вважаємо неприпустимою та злочинною забудову  бульвару імені Симона Петлюри, як рекреаційної зони, озеленених  територій  загального користування, - заявила тернополянка  Галина Пастушенчин. - Десятки років територія, яку попередня каденція депутатів міськради  незаконно, без громадських слухань  погодила під готельно-розважальний комплекс. А згодом незаконно  продала на аукціоні.  Ця територія слугувала відкритим, пішохідним, відпочинковим  простором для мешканців усього району. 


На переконання тернополян, згадувана територія  повинна і надалі  служити громаді.   Мовляв, в генеральному плані мікрорайону «Сонячний» та і у містобудівній документації, бульвар Петлюри -  це є бульвар і крапка.

Нагадаємо, земельну ділянку продали на аукціоні у 2014 році.  Її придбав, офіційно, підприємець Андрій Журавель.  Інвестором же будівництва  є Шахін Мехмет.  Попри часті зустрічі його та його представника з мешканцями,  дійти згоди сторонам не вдалось. 
Читайте також: 

Тернополяни, які не хочуть готелю під своїми вікнами на бульв. Петлюри, йдуть на сесію

Біля 14-поверхівки буде готель
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Та це мешканці проігнорували коли ще тільки ті ділки паркан ставили ,а зараз вже пізно там камази вже землю вивозять . А ще депута від їхнього округу просто кинув чере х..... . Ось і далі голосуйте за бізнесменів  ,котрі ще продадуть землю під тим 16 поверховим будинком , а може і будинок продадуть всяке може бути .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Бійці стрілецького батальйону поліції Тернопільщини отримали відзнаки Президента за оборону України 21:00 Скільки коштує орендувати електросамокат у Тернополі: актуальні тарифи та умови 20:00 «А хто сказав, що я піду зі служби?» Історія 60-річного Костянтина Глінчікова, який повернувся з полону 19:30 Зникла 24 дні тому: розшукують 36-річну жительку Тернополя Тетяну Мироненко Від читача 22:01 У Тернопільському обласному центрі зайнятості провели тренінг з інформування про вибухонебезпечних предметів 19:00 Суд у резонансній справі про смерть у лікарні однорічного Єремія знову не відбувся 18:10 Тернополянин Матвій Кротюк здобув «бронзу» на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби 18:00 Коли виносити картоплю з погреба на посадку: поради городників 16:57 Приїхав з фронту — і створив сім’ю: на Тернопільщині військовий з коханою отримали свідоцтво про шлюб 16:37 Капітальний дім «Альпійське шале» — «під ключ» без зайвих витрат (Новини компаній) 16:10 Жителю Тернопільщини повідомили про підозру у розбещенні 10-річної дівчинки через Telegram 15:40 Два роки тюрми — для нардепки Марченко 15:30 Тролейбус №8 тимчасово не заїжджатиме на Микулинецьку: в чому причина 15:00 Повернуть до 11 гривень за літр: з 20 березня діятиме кешбек на пальне 14:15 В аварії на Харківщині обірвалось життя військового з Чортківщини Ігоря Медведєва 13:33 Карпати засипало снігом: чи чекати похолодання на Тернопільщині 13:07 Деякі перевізники вже підвищили ціни на 5-20%: скільки тепер коштує проїзд з Тернополя до міст області 12:33 Майно школи на Кременеччині вартістю 22 мільйони гривень суд залишив у власності держави 12:06 Ухилянти на Тернопільщині: коли стан здоров’я чи релігія не рятують від реальної тюрми 11:30 З будинку батька загиблого Героя вкрали 40 тисяч гривень: підозрюють жінку з Бережанщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up