Публічний доступ до Реєстру декларацій незабаром відкриють — НАЗК

Публічний доступ до Реєстру декларацій незабаром відкриють — НАЗК

Після 10 грудня в Україні буде забезпечено відкритий цілодобовий доступ до Реєстру декларацій із врахуванням заходів безпеки.

Публічний доступ до Реєстру декларацій незабаром буде відкрито.

Про це повідомили на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

— Пріоритетом Національного агентства з питань запобігання корупції є забезпечення захисту інформації про декларантів, які здійснюють захист нашої держави, та членів їх сімей. Наразі НАЗК працює над вилученням декларацій з публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр), поданих такими особами, — йдеться у повідомленні. — Не пізніше 10 грудня НАЗК завершить цю роботу за поданнями ініціаторів вилучення, які надійшли до цієї дати. Таким чином буде забезпечено відкритий цілодобовий доступ до Реєстру із врахуванням заходів безпеки, визначених п. 2-11 Прикінцевих положень Закону України «Про запобігання корупції».

Відео дня

В установі звертають увагу декларантів та ініціаторів внесення подань про вилучення декларацій з публічної частини Реєстру, що залишилося обмаль часу для подачі до НАЗК відповідного подання до відкриття Реєстру.

При цьому ініціатором вилучення декларацій, поданих суб’єктами декларування, які наразі мобілізовані до лав ЗСУ, є Генеральний Штаб України.

Нагадаємо, на підставі подань вилучаються з відкритого доступу не тільки декларації, а і повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, подані за всі періоди. Всі документи, подані до Реєстру декларантами, стосовно яких на підставі подань вже застосовані заходи захисту, вилучаються з публічного доступу автоматично. 

Вилучення документів з публічної частини Реєстру декларацій здійснюватиметься НАЗК за поданнями ініціаторів і після 10 грудня аж до дати завершення чи скасування воєнного стану в Україні, однак у такому разі певний час вони перебуватимуть у відкритому доступі.

Повний публічний доступ до Реєстру буде забезпечено НАЗК  після завершення чи скасування воєнного стану в Україні.

Хто і як може ініціювати перед НАЗК питання вилучення декларацій з відкритого доступу, НАЗК роз’яснювали тут.

В НАЗК закликають декларантів подававати декларації вчасно та без помилок. 

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що в Тернопільській міській раді не повідомили про обсяг зарплат, премій та інших виплат її працівників, отриманих за перший рік повномасштабної війни.

Також «20 хвилин» дізнавалися про зарплати за минулий рік керівників ТОВА та її структурних підрозділів. В ТОВА прямих запитань журналістів вдруге уникнули, проте вказали загальну кількість працівників і суму, виділену на оплату їх праці у 2022 році. «20 хвилин» мають відповіді на запити від усіх структурних підрозділів ОВА. Окрім керівництва, бо те і далі ігнорує запитання журналістів.

 

Читайте також:

У міськраді не називають зарплати журналістам, щоб не було «невдоволення на ґрунті майнового стану»

Понад 70 мільйонів виплатили працівникам ОВА за рік війни. А чому мовчать Труш і його заступники?

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up