П'яний водій пропонував 25 тисяч хабаря тернопільським поліцейським

П'яний водій пропонував 25 тисяч хабаря тернопільським поліцейським
Фото поліції

61-річний житель Байковецької громади, якого зупинили за керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння, намагався відкупитися від відповідальності. Чоловік запропонував поліцейським 25 тисяч гривень хабаря.

Тепер, окрім адміністративного протоколу, затриманий став фігурантом кримінального провадження. Про це повідомили в поліції Тернопільщини.

—  Під час патрулювання на території обслуговування поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділу поліції №2 міста Тернополя зупинили автомобіль марки Opel за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування із 61-річним водієм, поліцейські виявили у нього явні ознаки сп’яніння. Огляд на місці зупинки це підтвердив, — йдеться в повідомленні.

Аби уникнути адміністративної відповідальності за керування у нетверезому стані, чоловік запропонував поліцейським неправомірну вигоду в розмірі 25 тисяч гривень.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група для документування корупційного правопорушення. Слідчі поліції проводять досудове розслідування за ч. 1 ст. 369 (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — від штрафу до позбавлення волі строком до 4 років.

Також на порушника складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 (керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йому загрожує штраф у розмірі 17 000 гривень та позбавлення права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Рекомендуємо прочитати:

Смертельна аварія біля Тернополя: після зіткнення мікроавтобуса та легковика загинула жінка  

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Misha Misha
    А за що зупинили просто так
  • І що не взяли?Давав мілкими купюрами

keyboard_arrow_up