Ремонт залізниці ледь не закінчився трагедією

Ремонт залізниці ледь не закінчився трагедією
Халатність на залізниці. Робітники і звичайні пасажири “Укрзалізниці” могли постраждати під час робіт із модернізації колії, які проводили біля вокзалу. Адже металевий блок летів просто у людей

 Величезний шматок металу полетів у напрямку колійовців і пасажирів під час робіт із модернізації колії на залізничному вокзалі у Тернополі.
Частина залізничного підйомного крана із гуркотом відірвалася від колії, яку він пробував демонтувати, і захиталася, як маятник, у різні боки, повиснувши на сталевих тросах. Робітники та пасажири встигли відскочити убік, тому ніхто не постраждав. Інцидент, який трапився через порушення техніки безпеки, залишився б непоміченим, але тернополянин Віктор зазняв усе на відео та надіслав його у редакцію “20 хвилин”.
- Я проходив через залізничний вокзал і помітив, що робітники, які працювали на колії, бігають, кричать і взагалі якось метушаться, - розповідає чоловік. - Вирішив зазняти це все на відео — ніби передчував, що у такому поспіху щось може трапитися. Раптом металева балка, яка важить декілька тонн, зривається та летить у людей.
Пасажири, як видно на відео, почувши голосний скрегіт металу, кинулися навтьоки, це й врятувало їх.
- Усі були просто шоковані! - каже Віктор. - Хтось із пасажирів одразу почав телефонувати до керівництва вокзалу. Інші просто віддихувалися. Було помітно, що робітники теж налякані. Кран відразу від’їхав убік, і роботу припинили. Розуміли, мабуть, що через чиюсь халатність могли із життям розпрощатися.
На сайті 20minut.ua з’явилися свідки того, що трапилося.
“Был свидетелем этого треша. Стремно”, - написав у коментарі під відео користувач під ніком DVJ Burzhuy.
На Львівській залізниці про інцидент не знали.
- Там і справді відбуваються роботи з модернізації залізничної колії, - повідомили у прес-службі Львівської залізниці. - Однак про інцидент ми не чули. Переглянемо відео і дамо відповідь.
За три дні, які минули після запиту кореспондента, залізничники так і не з’ясували, хто винен у тому, що трапилося. Також не відповіли на запитання, чи зроблять щось, аби такого більше не повторилося. Відповідь пообіцяли дати згодом, бо ще з’ясовують подробиці інциденту.
До слова, роботи з модернізації колії проводять і далі. Тим часом на один із перонів пасажири зможуть виходити, не користуючись металевими східцями потяга.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Anonymous
    Щось автор відео лукавить, та дівчинка на передньому плані, а не роботяги швидше за все його зацікавили )))
  • Anonymous
    маємо технічні проблеми з відео. просимо вибачення за незручності
    Anonymous reply Anonymous
    спасібо за відео! автор відео везунчик )
  • Anonymous
    де то відео ??? давай зреліща !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:15 Розшукують водія вантажівки, який може бути причетним до смертельної аварії на Кременеччині 10:40 У Резерв+ стався масовий збій 10:12 Смертельна аварія у Борщеві: справу передали до суду 09:33 Луцьк у вогні: ворожі дрони знищили склад Нової пошти, горіла багатоповерхівка play_circle_filled photo_camera Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 09:00 На щиті повертаються Герої Владислав Лозовський та Степан Гриник 08:00 Пенсії, тарифи і «Доступні ліки»: які зміни чекають на українців з 1 квітня 22:04 Чоловіка з Підволочиська підозрюють в серії замахів на сексуальне насильство щодо трьох жінок у Львові 21:46 Графік відключення світла в Тернополі та області: 1 квітня діятимуть обмеження для бізнесу 21:00 Чи спускаються тернополяни в укриття під час тривоги: ми в них запитали photo_camera 20:01 З маршмелоу, фісташками, коньяком чи класичні: від 100 до 1150 гривень коштують авторські паски у Тернополі 19:00 Понад 23 мільйони на ремонт садка у Бучачі: що зроблять, де зараз діти та працівники 18:10 Що робити, якщо під час тривоги ви в церкві — рятувальники про правила безпеки на Великдень 17:30 Директор цегельного заводу отримав підозру в незаконному видобутку піску на 52 мільйони photo_camera 17:00 Понад 13 мільйонів на продуктові набори до Великодня: хто з тернополян отримає 16:30 Вбивство жінки на Володимира Великого: поліція затримала підозрюваного 15:45 Землю на Монастирищині, вартістю майже мільйон, суд повернув громаді, бо в аграрія виявили порушення 15:10 На Великодній період збільшують кількість рейсів до міських кладовищ: графік 14:30 У Міноборони зробили заяву про зміну мобілізації з 1 квітня та реформу ТЦК 13:50 На війні загинув студент тернопільського педуніверситету Валентин Стадницький
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up