Партнер рубрики Події

Рік запеклого протистояння: родини загиблих Героїв нагородили відзнаками (РЕПОРТАЖ)

Рік запеклого протистояння: родини загиблих Героїв нагородили відзнаками (РЕПОРТАЖ)
  • Минув рік від страшної дати, коли почалась повномасштабна російсько-українська війна. Багато захисників поклали своє життя заради того, аби спинити ворога та не дати йому поневолити нашу країну.
  • До річниці початку війни у Тернополі нагородили родини загиблих Героїв.

В Українському домі «Перемога» у п’ятницю, 24 лютого зібрались родини загиблих героїв. Батьки, дружини, діти загиблих отримали державні нагороди. Також, вручили звання «Почесний громадянин Тернополя» родинам полеглих Героїв.  

Відео дня

Деякі з нагороджених поділилися своїми болючими спогадами про найдорожчих людей

— 22 листопада під Бахмутом загинув мій чоловік Анатолій Гнідий. Дуже боляче. Діти мене завжди підтримують, і на вручення теж прийшли. Самі ми з Запорізької області, а приїхали в Тернопіль вже під час війни, день 15 квітня. Дякуємо Тернополю за те, що прийняв нас, — розповідає дружина Анатолія Світлана.

— 5 місяців тому я поховала чоловіка, Слугоцького Олександра Богдановича. Його життя обірвалося під Бахмутом. Дуже важко згадувати це. Разом з чоловіком пішов захищати Україну і мій син, але, на щастя, він живий — зі сльозами на очах ділиться дружина загиблого Людмила.

Мати загиблого воїна Гвоздика Володимира Богдановича із сумом на обличчі розповідає останні спогади про сина:

— За декілька тижнів до загибелі син був поранений. Деякий час лежав у госпіталі і знов на передову. А десь через тиждень, 25 грудня мого сина нестало.

Біля Українського дому встановили фотовиставку з портретами та іменами тих, хто загинув під час російсько-української війни.

Вічная пам’ять загиблим захисникам!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up