Партнер рубрики Події

Рускій корабль вже пішов, куди послали. Що тепер пишуть на бордах Тернопільщини?

Рускій корабль вже пішов, куди послали. Що тепер пишуть на бордах Тернопільщини?
 • «50$ - вартість життя російського окупанта. Русский солдат, твою жизнь оценили в 11 тысяч рублей».
 • «Справжні супергерої носять форму ЗСУ!» - переконані тернополяни. Та просять Божого захисту для бійців й України.

Іван Франко та Леся Українка тепер в одностроях. А на Тараса Шевченка, окрім форми, одягли ще й в каску. Дороги Тернополя та області рясніють патріотичними написами на біг-бордах, які змінили з «руського корабля», який має йти в певному напрямку.

Є й адресовані російським загарбникам, які частково написані мовою окупанта. Скажімо, «50$ - вартість життя російського окупанта. Русский солдат, твою жизнь оценили в 11 тысяч рублей».

Відео дня

Трапляються й заклики: «Будь підтримкою. Кожне гарне слово, кожна посмішка перехожому, кожна подана рука та навіть найменший гарний вчинок наближають нас до перемоги!»

Більше бордів на трасах із проханням до Бога або про його підтримку. «Господь захищає Україну» чи «Господь, дай силу нашим воїнам».

Є подячні для військових: «Слава ЗСУ! Завдяки їм ми — Україна!» Або «Справжні супергерої носять форму ЗСУ!» З цим важко не погодитись. А ми для вас зібрали підбірку написів на бордах у Тернополі та на околицях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (21)
 • Оксана Войтюк

  Та може хватить фотки показувати  тупоголові?
 • Голод Євген

  А коли піде пархат м за кораблем.
 • Надя Савчук

  Пишіть " Господи, спаси і збережи наших воїнів " , а не матюки.
 • Галина Кохмат

  Для чого ті бігборди?-захламляють місто,дороги.дуже відволікають водія на трасі .хто фінансує цей безлад?краще б ті гроші використали для бійців ЗСУ

keyboard_arrow_up