Партнер рубрики Події

Що продають на сільськогосподарському ринку у Тернополі: дивіться ціни

Що продають на сільськогосподарському ринку у Тернополі: дивіться ціни

Щосуботи на двох локаціях у місті розгортають сільськогосподарські ярмарки. Журналісти «20 хвилин» відвідали один з них та дізналися, що та за скільки там можна придбати.

Ярмарка працює з 8:00 на перехресті вулиць Дружби та Миру, а також на вулиці Лесі Українки – напроти школи №14.

Там можна придбати різні продукти – овочі та фрукти, м’ясо, молочна продукція, мед, випічка, олія, соки та навіть розсада. На вулиці Лесі Українки найбільше людей зранку. Багато тернополян приходять за ковбасами та м’ясом, свіжим молоком, сиром чи маслом.

Відео дня

Твердий сир коштує в середньому від 350 грн за кілограм. Відерце сметани об’ємом 0,5 л, жирністю 20% коштує 65 грн.

Є великий асортимент ковбас. Найдешевша – «Куряча» по 135 грн/кг.  М’ясний хлібець коштує 95 грн/кг.

Яблука – 25 грн, кабачки – 45 грн, огірки – від 20 до 40 грн, помідори – 70 грн.

Є великий асортимент круп на вагу. Ячмінка та пшенична коштує 18 грн/кг, січка – 25 грн/кг, манка – 27 грн/кг, горох – 30 грн/кг, макарони – 30 грн/кг, вівсяні пластівці – 35 грн/кг, пластівці зі злаків – 40 грн/кг, булгур – 70 грн/кг.

А чи купуєте ви продукти на сільськогосподарських ярмарках? Пишіть у коментарях!

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (15)
  • Талі

    Як можна прожити на допомогу 66гр на мвсяць і про яку ковбасу можна помріяти. В той час як наші боги ходять до церкви сидять в теплих кабінетах жируть не ковбасу а ікру і червону рибу та інші делікатеси заморські їздять на самих дорогих машинах що і мільйонери не дозваляють собі відпочивають в маямі  живуть в розкішних  мільйонних будинках. Це все пишу що ви всі знаєте але я їм не завидую БО ЗА ВСЕ ЦЕ ВОНИ ЗАПЛАТять і не заберуть з собо на той світ і не дасть їм їхнє багатство жити вічно а прийде і на них відповідальність ЗА ВСЕ.
  • Форт мустанг

    Зайдіть будь ласка хтось сюда і станьте моїм другом
  • Форт мустанг

  • Галина

    А,ви п.ольга,забули ще про пенсіонерів повідомити,яке в них забезпечення " з мусорників", про солдатів ми люди,вже почули. Якби не волонтери

keyboard_arrow_up