Що збудували та відкрили у 2021–му в Тернополі. Чи подобаються вам ці зміни? (ОПИТУВАННЯ)

2021 рік видався складним через пандемію та локдаун. Однак, незважаючи на це, у місті було чимало позитивних змін. Дивіться, що відкрили та збудували за рік.
У місті відбулось чимало позитивних змін. Ремонтували дороги та прибудинкові території, відкривали спортивні майданчики, ремонтували школи та садки.
Водна арена «Тернопіль»
Великий спортивний комплекс став унікальним місцем для проведення водних чемпіонатів та тренувань наших гравців. Там вже збудували споруди для прийому гостей та делегацій, нові трибуни, місця для тренувань спортсменів тощо. Зараз водна арена – це тренувальна база тернопільських веслувальників.
Флагшток у парку «Топільче»
До Дня Державного прапора та Дня Незалежності у місті відкрили флагшток висотою 50 метрів. Він став найвищим в області. Біля нього проводитимуть урочисті заходи. Кошти на його облаштування виділили меценати.
Спортивний комплекс
У листопаді в житловому районі «Кутківці» відкрили сучасний спортивний комплекс Західноукраїнського національного університету. Його будували майже два роки. Там є футбольне поле, легкоатлетичні доріжки, тенісний корт, волейбольний та баскетбольний майданчики, комфортна глядацька трибуна з накриттям.
Сучасна нейрохірургічна операційна
У лікарні швидкої допомоги відкрили сучасну нейрохірургічну операційну. Там вже успішно проводять операції найвищого рівня складності – на головному та спинному мозку. Як розповіли медики, технічне забезпечення нової операційної є найвищим в області. Це допоможе врятувати здоров’я та життя багатьох тернополян.
Дворівнева транспортна розв’язка
Розв’язка в районі Гаївського шляхопроводу має шість смуг для руху транспорту, освітлення, ділянки для пішоходів та розворотні майданчики. Цей об’єкт є частиною міжнародної траси М–30. Ця дорога з’єднує схід та захід країни. Розв’язка допоможе вирішити транспортні проблеми та уникати заторів.
Новий бронзовий макет міста
Біля Тернопільського замку відкрили нову цікаву локацію – бронзовий макет міста XVIII століття. Проєкт «Бронзовий Тернопіль» започаткували у 2015 році. Ініціаторами є скульптор Дмитро Мулярчук, історик Володимир Кріса та архітектор Данило Чепіль.
Дитячий садок
Нові ясла–садок відкрили у грудні на вулиці Парковій. Заклад може прийняти 40 маленьких тернополян. Тут функціонує і спеціальна інклюзивна група для виховання та навчання дітей з особливими освітніми потребами.
Інсультне та інші відділення
Чотири нові відділення з найсучаснішим обладнанням відкрили в Тернопільській обласній клінічній психоневрологічній лікарні. Два відділення — інсультне і нейрореабілітації — після тотальної реконструкції. А четверте неврологічне відділення і відділення невідкладної допомоги Emergency свіжозбудовані. Серцево-судинні захворювання займають перше місце, тому пацієнти мають можливість отримати кваліфіковану і високоякісну медичну допомогу.
Який на вашу думку об'єкт найбільш важливий для тернополян? Проголосуйте!
Як вважаєте, який новий об'єкт найбільш важливий для міста?
Напишіть, яких змін ви чекаєте у 2022-му році? Що варто збудувати?
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Це все було б неможливо без вас дорогі тИрнополяни! Від імені банди у вишиванках - низький вам уклін!
От як раз розвиває в Буковелі... щоб краще розвинути ще Бєню покликав...
До речі відпочивав в Омані і ще купі країн поки не спалили...
Про трансплантацію краще помовчіть, ви для цього хоч щось зробили? Хоч кров здавали? Може записані в реєстрі донорів кісткового мозку? Хоч гривню дали щоб трансплантація розвивалась? То чим ви пишаєтесь? В польщі 100тис в реєстрі, в німців 9млн, а у нас 5тис бо грошей немає...
Останній раз коли я здавав кров навіть талончик на харчування донора не дали бо грошей немає! Чим ви пишаєтесь? Про що ви взагалі пишете? Ваш єбл.н ЗЕ відпочиває зараз в Карпатах зі своїм шефом Бєнею, за наші податки, а нам немає 65грн донору на харчування!
Чому бідні бо дурні... при чому дуже бідні і дуууже дурні...