ШІ «оживив» скульптури в Тернополі. Дивіться відео

Зрушили з місця та пішли, наче живі люди. За допомогою штучного інтелекту ми згенерували відео, на якому «оживають» відомі пам'ятники, які стоять в Тернополі. Відео дивіться нижче.
Відео журналісти «20 хвилин» стоворили за допомогою онлайн аплікації. Для ролика обрали скульптуру «Випадкова зустріч», пам'ятники Соломії Крушельницькій, Івану Франку, Королю Данилу Галицькому та Степану Бандері.
Із завдання оживити скульптури загалом програма впоралась, от тільки із конем Короля виникли в ШІ деякі труднощі. І якщо до технічного боку у нас запитань було небагато — за настроями доволі апокаліптично. Зрештою, оцініть самі, та напишіть після перегляду в коментарях чи сподобалось вам відео.
Залишайте коментар під дописом. Як вам така візуалізація?
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Тарас ГорбовийСкульптура випадкова зустріч погнала за подружкою яку скоріш за все загнали на металолом, пам'ятає напрямок!!!
-
Леся ХмілевськаЗробіть окремо про Бандеру
-
Володимир КозінА ви потрібні? Зразу до робота пишіть щоб і статті замість вас писав
-
Читач70Вже гет звар"ювали?