Східноєвропейський кубок з аквабайку у Тернополі: день другий (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Східноєвропейський кубок з аквабайку у Тернополі: день другий (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На другий день змагань з аквабайку, 24 серпня, учасники приберегли для тернополян найцікавіше: кільцеві заїзди, слалом та фристайл. Тернополяни в захваті від трюків на аквабайках.   

Розпочали п'ятий Кубок на Тернопільському ставу у вівторок, 23 серпня.  Позмагатись за звання кращого у Тернопіль приїхали аквабайкери з України, Німеччини, Польщі та Литви. Серед них і дорослі, і діти. До речі, серед дітей теж є лідери та чемпіони. Наприклад, 11-річний Ілля Василенко з Харкова, вперше виступаючи на чемпіонаті України у своєму рідному місті, зайняв друге місце. Після того він переміг у змаганнях в Львові, а у Тернополі хлопець став другим. 

- Захопився аквабайком я два роки тому, але серйозно займатись почав лише півроку тому. - каже Ілля. - Мені подобається цей вид спорту. Подобається просто цим займатись. 

Previous Next

Відео дня
v class="embed-responsive embed-responsive-16by9">

Одним із найцікавіших моментів шоу для тернополян стали показові виступи двох фристайлерів. 

Previous Next

Previous Next

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    бідні бобри....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 На Тернопільщині під час ДТП перекинувся автомобіль — є постраждалий 13:30 Освітні пільги для військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їхніх родин 13:00 ДТП у Ягільниці: водій Daewoo помер дорогою до лікарні 12:30 Дві котельні у Тернополі зупиняють на ремонтний період Від читача 13:04 Перегляд фільму «20 днів у Маріуполі» 12:08 У Тернополі знайшли зниклу 11-річну дівчинку 11:46 Маму з малою дитиною вбили в Німеччині. Підозрюють підлітка 11:31 Біля ЦУМу частково обмежили рух: працює аварійна водоканалу photo_camera 11:03 Міст в дірках і тріщить по швах, а ремонт зупинили photo_camera 10:25 На Чортківщині потяг травмував 68-річну жінку 10:00 Терапевтичний сад відкрили в парку «Сопільче» photo_camera 09:30 Майже 50 тисяч гривень видурив шахрай у жінки з Чортківщини, прикидаючись працівником банку 09:00 На війні загинули Захисники з Тернопільщини Назар Бойко та Михайло Підгребя 08:00 НБУ підвищив курс долара і знизив курс євро 21:50 BMW мчав зі швидкістю 174 км/год в населеному пункті 21:00 Історик «Хорват»: охороняв небо Тернополя, тепер на передовій photo_camera 20:00 300 доларів за відстрочку: судили головного спеціаліста мобілізаційного відділення 19:00 У Зарваниці відбудеться загальноукраїнська проща 18:15 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через грози і шквали 18:00 «Маємо боротися за тих, чия доля невідома». Акцію-нагадування провели у Тернополі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up