«Шлях додому був довгим і непростим»: з полону повернувся захисник з Хоростківської громади

Хоростківська громада привітала з поверненням додому свого земляка – Ігоря Процківа, який повернувся з російського полону.
Про це повідомив голова Хоростківської міської ради Степан Гладун.
— Його шлях додому був довгим і непростим. Ми не знаємо всіх випробувань, які йому довелося пережити, але знаємо одне – він вистояв! Віра, сила духу та незламність допомогли йому витримати те, що важко навіть уявити, — йдеться у повідомленні. — Радіємо разом із рідними, які нарешті можуть обійняти свого сина, брата, друга. Вітаємо вдома, Ігорю! Ти – приклад сили та незламності! Разом до Перемоги!
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що з російського полону 5 лютого звільнили ще 150 наших захисників — багато хто з них був у російському полоні понад 2,5 роки. Серед них троє захисників — з Тернопільщини (один — з числа ВПО), це: Євген Іванніков, Андрій Кравець та Ігор Процків.
Читайте також:
З російського полону звільнили трьох захисників з Тернопільщини
Україна повернула з російського полону 150 Захисників
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Γαληνα Μουρατιδυ ΜουρατιδουЩире дякую тобі дорогий Сину України Низький уклін тобі за твою мужність Слава Героям України
-
Ніна КушнірДякуємо вам,Богу🙏❤️
-
Галина ВласенкоЯке велике щастя ! Мама обняла свого сина! Мабуть молилась за нього дні і ночі! І він вижив, вистояв! Хай Бог допомагає йому і надальше!
-
ОленаТут платять за видалення руснявих коментарів 👉 @robota_banbot