Суд наклав арешт на базу відпочинку у заказнику

Суд наклав арешт на базу відпочинку у заказнику
Протягом п'яти років власнику бази вдавалось уникати будь-якої відповідальності. Ситуація змінилась тільки у вересні 2015

На Тернопільщині правоохоронці таки домоглись арешту бази відпочинку, яку облаштував чернівецький бізнесмен Богдан Савчук на 80 сотках Касперівського заказника. 

Читайте також: «Копачів» та браконьєрів таки потягнуть до суду


Доходить до логічного завершення і досудове слідство - у травні, кажуть у поліції, справу повинні скерувати до суду. У ній об’єднано вісім кримінальних проваджень, відкритих за п’ятьма статтями Кримінального кодексу. Як громадські активісти, так і правоохоронці сподіваються, що уникнути відповідальності за знищення частини заказника винуватцям не вдасться.

Нагадаємо, згадуваний підприємець із 2010 року незаконно захоплював землю метр за метром на території заказника, знищував дерева. За роки, не маючи жодного дозволу, вибудував простору базу відпочинку «Аквамарин». Мав лише документи на літній будиночок, якого, попри наявність у вказаних документах, на базі не виявилось. Причому, незважаючи на численні порушення, відповідати за скоєне підприємцю не доводилось. Ситуація змінилась після спільних відвідин бази відпочинку громадськими активістами «Скелі» та правоохоронців. Про це ми писали у статті «Захопив землю у заказнику і будує».

Чернівецький бізнесмен ховається від поліції та суду


- Суд нещодавно наклав арешт на майно підозрюваного – базу відпочинку, - розповідає слідчий Головного управління Національної поліції Тернопільщини Юрій Барабан. – Йдеться про усі приміщення, споруди, будівлі за адресою вул. Росинки, 65б, обгороджені металевим парканом, об’єднані під назвою «Аквамарин». Адже підприємцем він офіційно не реєструвався і податків не сплачував. Також базу від’єднали від електропостачання.

Щоби добитись арешту майна, правоохоронці двічі звертались до суду. Задовольнили клопотання з другої спроби. 

- З моменту ознайомлення підозрюваного з ухвалою про арешт майна він має п’ять днів, щоб її оскаржити, - додає слідчий. – Якщо не оскаржить і далі користуватиметься майном, нестиме ще й відповідальність за невиконання ухвали. Наразі ж ми просимо усіх, хто помітить факт експлуатації бази, повідомляти про це у поліцію. 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    хах, нічого йому не буде, як робив так і далі робитеме
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:20 Майже шість тисяч порушень за місяць: яким був січень на дорогах Тернопільщини 16:52 Крадений бус замаскували написом «На щиті»: у Тернополі викрили двох дніпрян 15:57 Три роки в'язниці отримав держвиконавець за зміни даних на мільйон гривень 15:20 В Україні можуть дозволити реєстрацію шлюбів із 14 років Від читача 17:15 Обери свій шлях: чому Державний університет Житомирська політехніка – ідеальний вибір 14:45 Держреєстратор відповідатиме за переєстрування 697 земельних ділянок 14:27 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 4 лютого) 14:10 За відсутноті води чи тепла в будинках українцям перераховуватимуть платіжки 13:40 Будуть латати вибоїни на п'яти вулицях у Тернополі 13:26 Графік відключення світла в Тернополі та області на 4 лютого (ОНОВЛЕНО) 13:05 Ви під наглядом СБУ: у Тернополі пенсіонерка втратила 290 тисяч гривень через шахраїв 12:35 Тягнули за ноги по асфальту до авто. Тернополяни обурені силовою мобілізацією, діями ТЦК і поліції 11:50 Розшукали водія, який у стані сп'яніння вчинив аварію на Карпенка та втік 11:20 «Так не має бути»: суд у справі смерті однорічного Єремія знову перенесли 10:45 Незламні духом: тернопільські ветерани здобули перемоги на кубку з адаптивних видів спорту photo_camera 10:10 Зеленський продовжив санкції проти колишнього олігарха з Тернопільщини Дмитра Фірташа 09:37 Опублікували перелік медзакладів на Тернопільщині, де могла пройти безоплатний скринінг здоров'я 09:00 На щиті повертається 26-річний Герой з Лановеччини Іван Бітківський 08:00 88 університетів в Україні відкрили вступ на нульовий курс. Як зареєструватись 22:00 У пеклі Торецька: поліцейський з Тернопільщини про те, що допомогло вистояти під вогнем ворога
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up