Суд оштрафував горе-кавалера, який пограбував тернополянку та зачинив її в орендованій квартирі

Суд оштрафував горе-кавалера, який пограбував тернополянку та зачинив її в орендованій квартирі

1700 грн штрафу отримав кавалер-азербайджанець, який в лютому пограбував тернополянку, замкнув її у квартирі та втік. Визволили дівчину правоохоронці, яких викликали сусіди.   

Крапку в цій історії суд поставив 15 квітня.

Нагадаємо, випадок трапився 19 лютого 2019. За даними правоохоронців, повідомлення про злочин надійшло до Тернопільського відділу поліції від 29-річної жительки обласного центру. Вона розповіла, що  на одному із сайтів вона познайомилася з іноземцем та запросила його до Тернополя.

Останній приїхав з товаришем та поселилися в орендованій квартирі. Під час одного із візитів чоловік силоміць відібрав у дівчини золоті прикраси та мобільний телефон. Свою жертву замкнув у квартирі та втік. Потерпіла почала кричати та стукати у двері. Мешканці будинку викликали працівників поліції, які допомогли дівчині звільнитися з помешкання. Про це йшлося у статті “Іноземець пограбував тернополянку і зачинив її в орендованій квартирі”.

Горе-кавалер, як йдеться у матеріалах справи, уродженець м. Баку - Джалал Елчін Огли Г. Чоловік має вищу освіту, одружений, у нього на утриманні неповнолітня дитина, раніше не судимий. 19 лютого біля 20.00, перебуваючи з потерпілою у квартирі, наказав їй віддати сережки із медичного сплаву, які для потерпілої матеріальної цінності не складають, золотий ланцюжок вартістю  2647,28 гривень та підвіску у формі розп’яття вартістю 1313,69 грн, які знаходились на шиї потерпілої. Ще забрав мобільний телефон, вартістю 2634 гривень, після чого  замкнув її всередині згаданої квартири та втік разом з ключами. Чоловік залишив тернополянку  у квартирі одну без будь яких засобів зв'язку.

Чоловіка затримали правоохоронці, і вже 18 березня справа пішла до суду. А у квітні потерпіла пішла на угоду про примирення із обвинуваченим. 15 квітня суд цю угоду затвердив. Він визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні злочину за ч.1 ст. 186 КК “Грабіж”, ч.1 ст. 146 КК “Незаконне позбавлення волі або викрадення людини” та призначив узгоджене сторонами покарання у вигляді штрафу - 100 неоподаткованих мінімумів, що становить 1700 грн. 

Також суд сказав повернути потерпілій її прикраси та телефон, які були у справі доказами, а обвинуваченому - арештований його автомобіль Kia Cerato. А ще розпорядився скасувати запобіжний захід, обраний для обвинуваченого у лютому,  та повернути 82 тис. 603 грн застави заставодавцю.

Наразі вирок законної сили не набрав. Оскаржити його можуть протягом 30 днів з часу проголошення вироку. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 «Я не хотів би, щоб мої діти знали війну». Історія оператора дронів з 105 окремої бригади ТрО 20:16 Графік відключення світла в Тернополі та області на 18 січня 20:00 Династія вільної крові: історія артилериста на псевдо Таґадай 19:00 Шахраї виманили у жительки Тернополя 107 тисяч гривень, представившись працівниками поліції Від читача 20:37 Лінія 112 — канал допомоги у разі відсутності тепла, води чи світла 18:00 Уночі до -20: прогноз погоди на 18-20 січня 17:00 Санкар Андрій Мандзій здобув другу перемогу в кар'єрі на Кубку націй напередодні Кубка світу 16:00 Оренда генератора в Тернополі: скільки коштує послуга та як отримати знижку 15:15 Школярі Чортківської громади з 19 січня йдуть на канікули 14:00 Судитимуть службовця лісопідприємства, який вніс неправдиві дані в документи про реалізацію 86 дубів 13:02 Навчання у Тернополі призупиняють на тиждень (оновлене) 12:02 Відмовився служити, бо мав проблеми із зором. Суд натомість відправив до тюрми 11:02 Тепло є і дають собі раду. Що кажуть директори шкіл Тернополя і чи хочуть канікул 10:00 Готуємо ситні бутерброди з авокадо і гранатом 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Івана Вашковича і Миколу Небоженкова
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up