Суд поки що не допоміг активістам, що борються проти “Вуличної академії”

Суд поки що не допоміг активістам, що борються  проти “Вуличної академії”

Тернопільська Феміда нічим не допомогла активістам, що борються проти будівництва “Вуличної академії”. Своїм першим рішенням у справі суд заборонив проводити роботи поза заасфальтованою ділянкою, у рекреаційній зоні. 


Натомість ті роботи, які проводяться з квітня на обгородженій ділянці, суд не зупинив.

Нагадаємо, противники будівництва так званої “Вуличної академії” у Парку Нацвідродження почали боротьбу проти будівництва у судах. Перший крок у цій площині — позов у Тернопільський окружний адміністративний суд. Тут тернопільські активісти хочуть добитись визнання протиправними дій та рішення відділу Державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради із надання дозволу від 22 січня 2018 на виконання будівельних робіт соціально-спортивного центру «Вулична академія». Аби роботи призупинилися на час судової тяганини, активісти подавали і заяву про забезпечення позову. Відповідь на заяву Окружний адмінсуд дав у вівторок, 8 травня.

- У заяві про забезпечення позову йшлося про заборону проведення будь-яких робіт на ділянці, відведеній під будівництво “Вуличної академії” на час розгляду справи у суді, - каже активістка Юлія Мамчак. -  Її суд задовольнив частково — заборонив будувати тільки у Р-3, рекреаційній зоні, а там і так не можна будувати! Тобто, рішення суду нічого не дає.


Втім, активісти не збираються відступати, адже переконані — правда на їхній стороні, а розгляд справи по суті — іще попереду. 

- Особисто для мене ця ухвала нічого не значить, це можна порівняти з частковою вагітністю жінки, - написав у “Фейсбуці” активіст Олег Синовець. - Знаю точно, що боротьба продовжується, нові люди долучаються, справа набирає все більшого резонансу і перемога з допомогою суду, або без його допомоги, рано чи пізно буде за нами! Ніхто ні збирається відступати чи опускати руки!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (9)
  • Bondzyukh Nadiya
    Будь ласка, підпишіть та поширте петицію "Збереження паркових зон" http://petition.te-rada.org/petition/7 Дякую за увагу!
  • Діонісій
    Ви подивіться, який суддя, в камеру не влазить, ну в фото камеру, в звичайну може влізе :)
  • dream dream
    Шановна редакція 20 хвилин, мушу зауважити про непрофессіоналізм ваших деяких журналістів та однобокість висвітлення матеріалів що стосуються проблемм парку. Для прикладу у цій статті, та багатьох статтях що стосуються робіт активістів у парку активно піаряться Юля Мамчак і Олег Синовець, але не згадуються десятки інших людей які патрулювали парк, робили баррикади, або навідь були побиті тими самими хуліганами що постійно ходять поряд із забудовою. Тому статті в яких ПОСТІЙНО висвітлюється тільки коментарі двох активістів із цілої группи активних людей, є у дечому недостовірними та однобокими.
    Знаєш, хто reply dream dream
    Тобі болить доля парку, чи те, що тебе не згадали? Так, заспокойся, радості ""героям" згадка в публікації не приносить, швидше проблеми. Хочеш проблем? Давай ініціативу! Тобі буде! І користь людям!
    Константин Дячук reply Знаєш, хто
    А хіба важливо ХТО бореться? Важливий результат. Не коментар конкретної особи а конкретний результат по справі. Суд програно, у активістів про яких тут не написали вже є травми і побита техніка, Ось вам і результат, голі факти. Дрім не зважай на троллів які навідь не бажають спілкуватись відкрито.
    Знаєш, хто reply dream dream
    Костя, йди в баню. Спершу розберись, що таке непрофесіоналізм, а тоді пиши
    Константин Дячук reply Знаєш, хто
    А я тут до чого? Хоча із попереднім коментатором у дечому згідний.
    dream dream reply Знаєш, хто
    Я взагалі то не Костя. Ви мене із кимось сплутали.
    Знаєш, хто reply dream dream
    В чому проблема? Зверніться і розкажіть, що і де вас хвилює, назвіться, доповніть і буде вам щастя! Напишіть в редакцію, скажіть, що не сказано, напишіть автору, хто вам не дає висловитись, ще й купа інших сайтів розтягне на статті! Пишіть, виступайте, пишіть у себе в соцмережах, пишіть на сайті міськради. Поле неоране. Вас почують і напишуть!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Спека до +35 та без дощів: прогноз погоди на Тернопільщині на найближчі дні 21:00 За два місяці поліція виявила десятки порушень серед водіїв електросамокатів 20:00 «Молодь має жити, а ми повоюємо»: історія мінометника Сергія Лесика, який повернувся «На щиті» photo_camera 19:00 Прокуратура через суд вимагає стягнути із забудовника у Петрикові понад 3,6 мільйона Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Домашні смаколики та авторські прикраси: у Збаражі збирають кошти на старлінки і генератори для військових photo_camera 17:30 Встановлять меморіальну таблицю полеглому захиснику Роману Чудику 16:45 У парку «Здоров’я» облаштовують основу під покриття на новому інклюзивному майданчику photo_camera 15:52 На Циганці потонула 15-річна дівчина: що відомо play_circle_filled 15:15 Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень 14:40 У Бережанській громаді зупинили автопоїзд із деревиною з підробленими документами 14:21 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 24 червня) 14:10 В аваріях на Тернопільщині травмувалися троє людей 13:45 Нову підозру отримав вже колишній головний архітектор Тернополя (оновлене) 13:20 39 полеглих захисників з Тернопільщини стали почесними громадянами області посмертно 12:50 ТОП-7 питань про шкільну реформу: екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв 12:45 Хотів купити талони на пальне, але втратив гроші: мешканець Тернопільщини став жертвою шахраїв 12:11 У Тернополі чоловік попросив телефон «подзвонити» й утік із ним 11:31 Петро Васько — новий депутат Тернопільської обласної ради 10:55 Десятьох учасників наркобізнесу викрили на Тернопільщині. Що відомо?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up