Святий Миколай завітав у сім’ї загиблих героїв 105 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ

Діти повинні мати майбутнє, мати свої мрії, бажання, зазначають священники.
19 дітей віком від 1 до 15 років з різних міст, сіл на Тернопільщині отримали подарунки іграшки, солодощі, настільні ігри та ігри, що розвивають.
Про це повідомляє 105 окрема бригада територіальної оборони
Ініціатива організувати свято належить командуванню та особовому складу 105 окремої бригади територіальної оборони. Від початку повномасштабного російського вторгнення військовослужбовці у складі підрозділів воюють на різних напрямках фронту, але, на жаль, не обійшлось без втрат.
Військовий священник (капелан) бригади отець Євген Флиста зауважив: «Миколай — це свято радості, духовної опіки, свято майбутнього. Тому діти повинні мати майбутнє, мати свої мрії, бажання. Зараз війна і ми боремося, щоб наше майбутнє реалізувати. Сьогодні ми йдемо з великою місією, провідати діточок воїнів,які віддали життя за Україну, йдемо сказати їм, що їх тато найкращий, їх тато Герой».
Святий Миколай — Святослав Бутковський с. Смиківці Великобірківської громади наголосив: «Найважливішим для нас було подарувати діткам свято, побачити в їхніх очах блиск. Ми старались прийти несподівано, зробити сюрприз і нам це вдалось. Від діток відчувалось стільки тепла, радості. Серед них були і маленькі, і старші, але усі щиро раділи появі Святого Миколая. Насправді тішить, що ми не даремно це робимо. Я впевнений, що такі заходи потрібно діткам, потрібно і нам, щоб не забувати завдяки кому сьогодні організовуємо подібні свята.
Долучились до заходу офіцери групи цивільно-військового співробітництва Регіонального управління «ЗАХІД».
— Нам є кого захищати! Наші любі діти, наскільки важливо, аби ви були щасливі усе своє життя», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Тернополі збирають подарунки для дітей з Херсона та Ізюма.
Читайте також
- На Тернопільщині збирають подарунки до Миколая для дітей з Ізюма
- Подарувати свято дітям: у Тернополі збирають подарунки для малечі з Херсона
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.