Свято з великим серцем: випускники Хоростківського ліцею №1 подарували дрон для ЗСУ
У день свого випускного наші одинадцятикласники Ліцею №1 міста Хоростків, разом із батьками, зробили ще один, дуже важливий крок — придбали дрон для наших захисників.
Про це повідомили на сторінці закладу освіти.
— У вирі святкових емоцій, посмішок і прощальних слів вони не забули про тих, завдяки кому це свято стало можливим. Цей вчинок — знаковий, дорослий і глибоко свідомий. Це їхній внесок у спільну справу, у Перемогу, у підтримку тих, хто зараз на передовій, — йдеться в повідомленні.


Цей крок — не просто подарунок на фронт. Це знак глибокої вдячності, усвідомлення своєї ролі у спільній Перемозі, це дорослий і символічний початок нового життєвого етапу.
Дякуємо нашим випускникам і їхнім родинам за цей вчинок.
Ваша підтримка — це тепло, яке гріє серце України. Разом — до Перемоги!
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що традиційної ходи випускників у Тернополі не буде. Щодо кількості випускників в області, то цьогоріч їх поменшало майже на тисячу, повідомляли в ОВА.
Читайте також:
Деякі школи Тернопільщини завершать навчання у червні. Чи будуть гучні святкування випускних?
Як у Тернополі проходили паради випускників: дивіться відео!
У Шумську відбувся випускний 2025
Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google
-
ГалинаНеймовірний подарунок -
🫡🇺🇦О, моє рідне місто -
ГалинаХто казав молодь....Ось наша молодь майбутнє країни.Їм будувати крвїну для себе та своїх дітей. Країну найкращу бо вони найкращі -
Ольга👍